Новини
12.02.2014

Комплектації автомобілів ЗАЗ доповнилися новими опціями

Моделі ЗАЗ доповнилися новими корисними опціями, що додають комфорт та безпеку.

Відтепер автомобілі ЗАЗ 2014 модельного року доступні клієнтам з оновленими комплектаціями. Нові опції подбають про комфорт та безпеку водія і його пасажирів!

0Так, оновилися усі комплектації народного улюбленця, лідера автомобільних продажів 2013 року – ЗАЗ Sens. Зокрема, він отримав таку опцію, як дзеркала з повторювачем повороту. Повторювання повороту на бокових дзеркалах не лише естетична, але й практична функція. Особливо корисною вона стане в міському циклі, де нерідко трапляються затори та «тягучки». Крім того, віднині і у базовій комплектації ЗАЗ Sens доступна така корисна опція, як підігрів зовнішніх дзеркал. А модель у комплектації «комфорт» запаслася передніми протитуманними фарами, що забезпечать кращу видимість в складних погодних умовах і  поліпшать видимість на дорозі. 

Крім цього усі комплектації ЗАЗ Sens пропонують клієнтові молдинги чорного кольору – накладки на бічні частини кузова і двері автомобіля. Ця опція забезпечить додатковий захист авто від ударів і пошкоджень, які можуть бути спричинені сусідами по парковці, та мінімізують ризик псування лакофарбового покриття кузова.

Також віднині дзеркала з повторювачем повороту та бічні молдинги мають й усі комплектації іншого народного автомобілю – ЗАЗ Lanos. До речі, такі ж дзеркала з’явилися і у комерційному варіанті моделі – ЗАЗ Lanos Pick-up. Більше того, у базовій комплектації ЗАЗ Lanos віднині доступні такі опції, як протитуманні фари та підігрів бокових дзеркал. Йдучи на зустріч побажанням клієнтів тепер автомобіль пропонується з такою опцією як регулювання рульової колонки за кутом нахилу, що допоможе водію зафіксувати кермо у максимально зручному для нього положенні. Крім того, усі модифікації ЗАЗ Lanos отримали нові колеса зі збільшеним до 14 дюймів радіусом. Відтак, колеса автомобіля стали й пропорційно ширшими.

0В інтер’єрі моделей ЗАЗ Sens та ЗАЗ Lanos окрім опцій, що відповідають за комфорт, віднині оновлено панель приладів. Відтепер вона не лише покращила свій зовнішній вигляд, але й збагатилася електронним одометром, який максимально точно визначить пробіг автомобіля.

Що стосується флагманської моделі вітчизняного виробника – ЗАЗ VIDA – в арсеналі моделі також з’явилися дзеркала з повторювачем повороту у всіх комплектаціях автомобіля. У базову комплектацію ЗАЗ VIDA у кузові седан додано опцію електрорегулювання та підігріву бокових дзеркал. Також відтепер у ЗАЗ VIDA присутня така комфортна для водія опція, як регулювання сидіння по висоті – нею укомплектовані усі модифікації моделі у комплектаціях «стандарт», «комфорт» і «люкс». Ще одна нова опція для підвищення комфорту не лише для водія, але й для пасажира – підігрів передніх сидінь. Вона віднині стала атрибутом модифікацій моделі у комплектації «стандарт» та «люкс».

0«Розширення опціоналу комплектацій модельної лінійки ЗАЗ свідчить про постійне прагнення виробника покращувати якість продукції Запорізького автомобілебудівного заводу. коментує Генеральний директор Філії «АвтоЗАЗ-сервіс» Андрій Залуцький. Це ще один крок на зустріч нашому клієнту, який, маємо надію,  буде достойно оцінено».

Нагадаємо, що із листопада 2013 року усі моделі ЗАЗ сертифіковані відповідно до стандарту Євро-4, що повністю відповідає нормам і вимогам екологічного стандарту щодо мінімізації шкоди навколишньому середовищу.

Більш детальна інформація про моделі ЗАЗ  на сайті www.zaz.ua, а також за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні).

Відвідайте сторінки ЗАЗ в соціальних мережах:.jpg_02 _-_ .jpg_01


ДОВІДКА
Офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні Філія «АвтоЗАЗ-сервіс». З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена ​​автомобілями ЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-up.

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» – це розвинена мережа дилерських центрів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування, і закінчуючи офіційним гарантійним і післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ у будь-якій точці України. 

УкрАВТО у Вашому місті