Новини
18.02.2014

ЗАЗ Sens – «Абсолютний лідер продажів» 2013 року

ЗАЗ Sens здобув звання «Абсолютний лідер продажів» за результатами 2013 року.

017 лютого 2014 року відбулася церемонія нагородження  популярного  Національного автомобільного  рейтингу-акції «Авторейтинг 2013». Модель ЗАЗ Sens вперше у своїй історії продажів в Україні отримала відзнаку за перемогу уномінації «Абсолютний лідер продажів».

За умовами акції, переможці визначалися відповідно до обсягів продажів моделей за минулий рік.Таким чином, визначали переможцябезпосередньо автовласники – покупці, які протягом цілого року «голосували» за певну модель своїми гаманцями.

Народне голосування й визначило переможця, яким став ЗАЗ Sens із результатом 7096 проданих авто, значно випередивши свого найближчого суперника більше ніж на 1 500 авто.Таким чином, ЗАЗ Sens отримав першість народного вибору серед більш ніж 400 моделей усіх автомобільних брендів. Саме стільки із них було представлено на українському ринку нових легкових автомобілів у 2013 році. Модель стала лідером продажів у 17 областях України!

0«Здобутий результат є підтвердженням довіри наших покупців до бренду ЗАЗ. Адже цього року нам вдалося отримати першість не лише серед моделей, а й серед усіх автомобільних брендів автомобільного ринку України». – коментує успішність бренду Андрій Залуцький, Генеральний директор Філії «АвтоЗАЗ-сервіс».

На думку Андрія Залуцького, успіх ЗАЗ Sens у 2013 році закономірний. Адже модель стала однією із найдоступніших у своєму класі завдяки її лояльному ціновому позиціонуванні протягом усього року.Варто відзначити, що ЗАЗ Sens покращив свій минулорічний показник продажів на 4%, що говорить про утримання його репутації як надійного автомобілю – якісного та невибагливого у користуванні, що перевірено роками експлуатації в умовах вітчизняних доріг.

Важливими складовими успіху ЗАЗ Sens серед автолюбителів є й постійна робота виробника щодо розширення комплектацій автомобілів, введення нових опцій. Зокрема, усі комплектації ЗАЗ Sens 2014 модельного року доповнилися новими опціями комфорту та безпеки. Зокрема, у моделі з’явилася така функція, як підігрів зовнішніх дзеркал. Останні, до речі, «отримали» повторювачі повороту. Серед інших змін у комплектації моделі також протитуманні фари, бічні молдинги та оновлена модель приладів. Модель може комплектуватися кондиціонером та ГБО.

0Автомобілі бренду ЗАЗ завжди користувалися визнанням серед українських автолюбителів. Так, ЗАЗ Lanos здобував перемогу в акції «Авторейтинг» у номінації «Абсолютний лідер продажів» 6 років поспіль – з 2006 по 2011 роки. Кращим доступним автомобілем 2012 року серед усіх автомобілів на українському авторинку став ЗАЗ Forza. А «підхопив» естафету першості ЗАЗ VIDA, ставши кращим доступним автомобілем у 2013 році.

Нагадаємо, що у 2013 році усі авто модельного ряду ЗАЗ сертифіковані відповідно до екологічного стандарту Євро-4. 

На автомобілі ЗАЗ розповсюджується сервісна гарантія у 3 роки, або ж 100 тис. км пробігу. При цьому міжсервісний інтервал становить 15 тис. км, що відповідає європейським стандартам гарантійної політики на обслуговування автомобілів.

Більш детальна інформація про моделі ЗАЗ  на сайті www.zaz.ua, а також за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні).

 

Відвідайте сторінки ЗАЗ у соціальних мережах:

www.facebook.com/autozaz.ua 

www.vk.com/autozaz_ua 

www.youtube.com/user/avtozazua


ДОВІДКА
Офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні Філія «АвтоЗАЗ-сервіс». З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена ​​автомобілямиЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ LanosPick-up.

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» – це розвинена мережа дилерських центрів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування, і закінчуючи офіційним гарантійним і післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ у будь-якій точці України.

УкрАВТО у Вашому місті