Новини
14.03.2014

У мережі Корпорації УкрАВТО стартувала акція: Весняний сервіс без меж!

0 Після того , як весна наступила в Україні не тільки за календарем, але і за погодними умовами, прийшов час привести в форму свій автомобіль, який пережив непрості умови зимової експлуатації, або ж простояв зиму в гаражі чи на парковці. Зрозуміло, що список робіт з обслуговування, яких потребує автомобіль, щоб радувати свого власника в тепле півріччя можна складати дуже довго, але є декілька з них, які є першочерговими і обов'язковими для будь-якого автомобіля.

Для того щоб підготовка автомобіля до сезону була доступна практично кожному автолюбителю, починаючи з 17 березня офіційні дилерські центри УкрАВТО, які здійснюють продаж, гарантійне та постгарантійне обслуговування автомобілів брендів KIA, Opel, Chevrolet, Chery і ЗАЗ пропонують спеціальні ціни, які істотно нижче стандартних .

Так, згідно з умовами автосервісної акційної програми, Ви можете скористатися такими послугами за спеціальними цінами: шиномонтаж, діагностика або перевірка розвалу-сходження, всього від 111 грн.

Крім цього, ще одна важлива система автомобіля , що вимагає ретельної уваги і кваліфікованого підходу - система кондиціонування. Акційна пропозиція дозволить Вам провести перевірку даної системи на виявлення несправностей, усунути поломки, і в разі необхідності, заправити її, щоб у спекотну погоду відчувати себе комфортно у Вашому автомобілі.

Приємним сюрпризом для всіх, хто в період з 17 березня по 30 квітня відвідає автосервісні центри Корпорації УкрАВТО і скористається акційними умовами, стане подарунок - картка програми лояльності CarMan & CarWoman номіналом 5 %. Власник картки зможе надалі отримувати дисконт у розмірі 5 % на послуги сервісу і запчастини при обслуговуванні автомобіля в мережі сервісних станцій Корпорації УкрАВТО.

Щоб отримати детальну інформацію про сервісну акції, що діє в мережі УкрАВТО , достатньо звернутися до офіційного дилера марок ЗАЗ , KIA , OPEL , Chevrolet , Chery у вашому регіоні. 

0

УкрАВТО у Вашому місті