Новини
20.03.2014

На Чемпіонат світу з футболу в Бразилію разом з Chery !

Гра , яка об'єднує мільйони людей по всьому світу. Подія , яку не можна пропустити . Пропозиція, від якої важко відмовитися! Просто неможливо залишатися осторонь від цієї воістину великої футбольної події. Саме тому компанія «Сі Ей Автомотів» хоче подарувати можливість своїм клієнтам наяву зануритися в атмосферу справжнього футбольного свята.

 

Так, всі клієнти компанії, які купили автомобіль Chery в період з 20 березня по 20 квітня 2014 автоматично отримують можливість стати власником однієї з трьох пар квитків на футбольний матч Чемпіонат світу в Бразилії.

1234

 

При цьому, абсолютно не важливо який автомобіль Ви оберете - яскравий Chery Beat, динамічний Chery Kimo, стильний седан Chery Е5 або компактний кросовер Chery Tiggo . Всі моделі можуть похвалитися не тільки багатою комплектацією, але і привабливою ціною .

 

Що стосується Chery Tiggo, то з березня цього року в продаж надійшла модель на "автоматі" . Кросовер оснащений двигуном Acteco 1,8 , володіє потужністю в 123 к.с. і максимальною швидкістю в 175 км / год.

 

«Віддаючи перевагу автомобілям Chery , наші клієнти тепер зможуть отримати не тільки економічний і сучасний автомобіль за хорошу ціну, а й випробувати свою удачу. Ми раді тому, що можемо надати нашим клієнтам можливість  відвідати матч Чемпіонату світу з футболу у Бразилії. Упевнений, на переможців чекають неймовірні емоції! Всім успіхів!» - Коментує Генеральний директор компанії «Сі Ей Автомотів» Олександр Ганжа .

 

Імена трьох щасливчиків будуть визначені 22 квітня.

 

Не пропустіть свій шанс стати власником нового автомобіля Chery і відправитися на Чемпіонат світу з футболу в сонячну Бразилію !

 

Більш детально про автомобілі Chery - на сайті www.chery.net.ua .

 

ДОВІДКА .

«Сі Ей Автомотів » є офіційним дистриб'ютором автомобілів CHERY в Україні . Компанія працює на ринку України з 2006 року. На сьогоднішній день в структуру «СІ ЕЙ Автомотів » входить 79 авторизованих точок продажів і 37 сервісних станцій , які розташовані по всій території нашої країни.

Автобренд Chery і сьогодні продовжує втілювати в життя дух « наполегливої ​​праці та ініціативи». Поставивши перед собою мету - виробляти « надійніші , економічніші і більш екологічні » автомобілі . 

 

Веб-сайт – www.chery.net.ua 

Chery на Facebook -  www.facebook.com/CheryUkraine

Chery на Youtube -  www.youtube.com/CheryUkraine

УкрАВТО у Вашому місті