Новини
03.04.2014

Chery Tiggo тепер на "автоматі"!

Офіційний дистриб'ютор автомобілів Сhery в Україні, компанія «Сі Ей Автомотів», оголошує про старт продажу кросовера Chery Tiggo з коробкою «автомат»! З березня кросовер Chery Tiggo, який прийшовся до смаку тепер автомобілістам доступний покупцям з автоматизованою механікою.

Модель оснащена двигуном Acteco 1,8, потужністю 123 к.с. і максимальною швидкістю в 175 км / год. Двигун, розроблений спільно з австрійською компанією AVL, відповідає стандарту Євро - 4, що дозволяє йому при збереженні динамічних характеристик стати ще економічніше і екологічніше.

 

У базову комплектацію автомобіля (comfort) входять АВС + EBD (антиблокувальна система гальм плюс система розподілу гальмівного зусилля), бортовий комп'ютер, багатофункціональний дзеркало заднього виду (компас, висотомір та ін), задній датчик паркування , подушки безпеки для водія та пасажира. Також в базовій комплектації - кріплення дитячого сидіння ISO - FIX, що особливо оцінять сімейні автовласники, які печуться про безпеку своїх дітей в авто.

 

Перевагою даної моделі є те, що вона поєднує в собі зручність класичного «автомату» з економічністю механічної коробки. Таким чином можна отримати більше комфорту в дорозі при невеликій витраті палива.

 

Варто відзначити, що Chery Tiggo AMT є одним з найдоступніших кросоверів на «автоматі» серед конкурентів. Зараз його можна придбати за 163 000 грн. *

 

А для тих, хто віддає перевагу механічній коробці - Chery Tiggo 1,8 MT як і раніше до ваших послуг! Надійний і доступний кросовер Chery Tiggo здатний завоювати Вашу симпатію. Вартість моделі на механіці становить 154 000 грн. *

 

Шукайте в автосалонах Вашого міста вже сьогодні!

 

*ціна вказана станом на 25.03.14 р. згідно чинного реєстру цін .

 

Більш детально про автомобілі Chery - на сайті www.chery.net.ua .

 

ДОВІДКА .

«Сі Ей Автомотів» є офіційним дистриб'ютором автомобілів CHERY в Україні. Компанія працює на ринку України з 2006 року. На сьогоднішній день в структуру «СІ ЕЙ Автомотів» входить 79 авторизованих точок продажів і 37 сервісних станцій, які розташовані по всій території нашої країни.

Автобренд Chery і сьогодні продовжує втілювати в життя дух « наполегливої ​​праці та ініціативи». Поставивши перед собою мету - виробляти «надійніші, економічніші і більш екологічні» автомобілі .

 

Веб- сайт - www.chery.net.ua

Chery на Facebook - www.facebook.com / CheryUkraine

Chery на Youtube - www.youtube.com / CheryUkraine

УкрАВТО у Вашому місті