Новини
14.04.2014

Zegna одягає Maserati

Від нового Maserati Quattroporte Limited Edition by Ermenegildo Zegnaдо одиничних версій, зроблених під замовлення.

17 квітня 2013 між Серджіо Маркіонне (Sergio Marchionne ), CEO Fiat Group і Джільдо Зенья (Gildo Zegna), CEO Ermenegildo Zegna Group було підписано трирічну угоду, що поклала початок довгострокового партнерства двох брендів, які представляють Італійський дизайн і неперевершену якість .

Першим кроком стала участь партнера у святкуванні Сторіччя бренду Maserati. До цієї події був приурочений випуск лімітованої серії нового Maserati Quattroporte by Ermenegildo Zegna.
Флагман Maserati інтерпретований і представлений в нових кольорах, матеріалах, обробці, створених під натхненням від колекції провідної fashion - групи класу люкс для чоловіків. Зокрема, тканини для авто виробляються на історичній фабриці ЛАНІФІЦІО ЗЕНЬЯ у Тріверо.

0

Серія Maserati Quattroporte Limited Edition by Ermenegildo Zegna буде проведена в кількості тільки 100 одиниць. Власникам цих авто буде доступна унікальна колекція аксесуарів Zegna, спеціально розроблена для кожного Maserati.

0

На минулих вихідних Ermenegildo Zegna і компанія Гранд Автомотів (офіційний дистриб'ютор Maserati в Україні) провели спільний захід для своїх клієнтів, де можна було ознайомитися з новою капсульною колекцією Zegna, зробити тест- драйв на абсолютно новому Maserati Quattroporte, побачити останні новинки автомобілів Maserati, в тому числі і модель Maserati Ghibli.

0

0

У 2015 році повна лінія оздоблень, створених майстрами Zegna буде доступна для всіх моделей Maserati, а з 2016 року будуть запропоновані ексклюзивні колірні та оздоблювальні рішення під замовлення, аналогічні принципом індивідуального пошиття Su Misura.

Детальніше про бренди Ermenegildo Zegna і Maserati на сайтах www.zegna.com  і www.maserati.ua 

УкрАВТО у Вашому місті