Новини
28.04.2014

«ФАЛЬКОН-АВТО» нагороджений відзнакою КМС за відмінне навчання персоналу!

 

Дилерські підприємства КІА в Україні вразили міжнародну громадськість рівнем після продажного обслуговування автомобілів.

Офіційний дистриб’ютор автомобілів КІА в Україні, компанія «ФАЛЬКОН-АВТО», була відзначена на міжнародній конференції КІА Моторс за високий рівень навчання та підготовки технічних працівників.

На щорічних конференціях дистриб’юторів КІА обговорюють плани щодо покращення сервісного обслуговування та налагодження конструктивного діалогу з клієнтами.

В квітні 2014 року в м. Алмати (Казахстан) відбулась міжнародна конференція з післяпродажного обслуговування автомобілів КІА, організована КМС. Там були присутні представники дистриб’юторських компаній з різних країн СНД та близького зарубіжжя.

Учасники заходу обговорили плани з покращення якості обслуговування клієнтів КІА,  результати впровадження програми «Турбота родини КIА+» та обмінялись досвідом.

Компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» була нагороджена спеціальною відзнакою за відмінні показники в навчанні технічного персоналу. Зокрема в дистриб’ютора передбачена ціла низка освітніх тренінгів для:

  • Консультантів з обслуговування клієнтів сервісу;
  • Механіків;
  • Електирків;
  • Діагностів дилерських підприємств.

Компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» і надалі буде приділяти особливу увагу вдосконаленню професійних навичок працівників сервісних центрів КІА, аби вони на гідному рівні  забезпечували якісну технічну підтримку Ваших автомобілів.

 

 

                                                                          Довідка

Наразі модельний ряд KIA в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» налічує 12 моделей – Carens, Cerato (седан та купе), сee’d, cee’d Sportswagon, pro_ceed, Optima, Picanto, Rio (седан та хетчбек), Sorento, Soul, Sportage, Quoris.

 _________________

Офіційний дистриб’ютор автомобілів КІА – компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» – заснована Корпорацією УкрАВТО. Дилерська мережа «ФАЛЬКОН-АВТО» в Україні включає 67 автосалонів.

Веб-сайт – www.kia.ua

KIA на Facebook - http://www.facebook.com/kia.ua

Корпорація KIA Motors, заснована у 1944 році, є найстарішим автомобільним підприємством Південної Кореї. Продаж продукції відбувається в широкій дилерській мережі, в яку входять понад 4600 автосалонів в 172 країнах світу.

Веб-сайт – www.kia.com

УкрАВТО у Вашому місті