Новини
12.05.2014

У квітні Chery користувалися високою популярністю у покупців

У квітні 2014 року бренд Chery продемонстрував значну динаміку зростання продажів, і збільшив свою частку в ринку у порівнянні з попереднім місяцем.

 

197 авто - саме таку кількість проданих моделей Сhery фіксує офіційний дистриб'ютор компанія «Сі Ей Автомотів». Цей результат майже вдвічі кращий за показник березня, що говорить не тільки про збільшення частки бренду Сhery на ринку нових автомобілів (до 2,1%), а, що важливіше, про зростання популярності бренду серед вітчизняних автомобілістів.

 

0Ще б пак! Адже в березні нинішнього року в дилерській мережі «Сі Ей Автомотів» стартували продажі флагманської моделі бренду, представленої на ринку України - Chery Tiggo з коробкою «автомат». Поява цього кросовера в березні позитивно відобразилося на купівельних преференціях. Адже Chery Tiggo AMT є одним із найдоступніших кросоверів на «автоматі» серед конкурентів – 180 445 грн.* У базову комплектацію автомобіля (comfort  входять АВС + EBD (антиблокувальна система гальм плюс система розподілу гальмівного зусилля), бортовий комп'ютер, багатофункціональне дзеркало заднього виду (компас, висотомір та ін.), задній датчик паркування, триточкові задні ремені безпеки. Також в базовій комплектації - кріплення дитячого сидіння ISO-FIX для тих автовласників, яким особливо важлива безпека дітей в авто. Модель оснащена двигуном AСТЕСО 1,8, потужністю в 123 к.с. , що дозволяє розвинути максимальну швидкість в 175 км/год. Ну а прихильникам механіки - як і раніше доступний Chery Tiggo 1,8 MT за ціною 169 092,50 грн.*

 

0Лідером же продажів у квітні серед моделей бренду став седан Сhery Е5  з результатом 117 проданих автомобілів. Нагадаємо, що у продажі на ринку України модель з липня 2012 року. Автомобіль агрегатується двигуном ACTECO об'ємом 1,5 л потужністю в 109 к.с. Chery E5 оснащений багатоважільною незалежною підвіскою, адаптованої до стандартів автомобілів класу «С». Серед особливо важливих опцій авто - системи активної і пасивної безпеки ABS + EBD, завдяки чому Chery E5 отримав найвищу оцінку в своєму класі на краш -тестах, проведених С- NCAP серед інших азіатських автовиробників , - при тесті на фронтальне зіткнення. Дизайн моделі - сувора і елегантна європейська класика в поєднанні з розкішним і комфортним інтер'єром за ціною в 125 475 грн.*

 

Познайомитись з моделями  Chery можна у найближчому салоні вашого регіону.  

 

*ціну вказано станом на 12.05.14 г. згідно діючого реєстру цін.

 

Більше детально про автомобілі Chery - на сайті www.chery.net.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-5000-19 (дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні).

ДОВІДКА

«Сі Ей Автомотів» є офіційним дистриб'ютором автомобілів CHERY в Україні. Компанія працює на ринку України з 2006 року. На сьогоднішній день в структуру «Сі Ей Автомотів» входить понад 70 авторизованих точок продажів по всій території країни.

Автобренд Chery і сьогодні продовжує втілювати в життя дух «наполегливої ​​праці та ініціативи». Поставивши перед собою мету - виробляти «надійніші, економічніші та більш екологічні» автомобілі.

 

Chery в соцмережах:

www.facebook.com/CheryUkraine  

www.youtube.com/CheryUkraine

УкрАВТО у Вашому місті