Новини
12.05.2014

План - п'ятирічка від Jeep: рестайлінг, відродження Grand Wagoneer і новий С- клас

Голова бренду Jeep  Майкл Менлі  поділився прогнозами, які в недалекому майбутньому очікують, як він висловився, "провідний світовий бренд" компанії.

До грандіозних цілей на наступну п'ятирічку належить збільшення потужності виробництва, яке  переїде з США. Зараз Jeep випускає п'ять моделей в одній країні, але планує випускати шість моделей на десяти заводах в шести країнах світу, що допоможе збільшити кількість продажів з нинішніх 732 000 приблизно до 1 900 000 автомобілів на рік. Кількість дилерських центрів, відповідно, зросте, в основному в країнах Латинської Америки та Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

 140304

Як і очікувалося, Jeep Renegade буде першим новим продуктом, який приєднається до лінійки Jeep в 2014, і надійде в продаж у Європі, навіть раніше, ніж це відбудеться в США.

До кінця 2015 року відбудеться друге масштабне оновлення легендарного Grand Cherokee, при цьому версія SRT залишиться у виробництві, хоча всі інші моделі під бейджом SRT продаватимуться з емблемою Dodge.

У 2016 Jeep святкує своє 75-річчя. У другому кварталі буде випущений абсолютно новий позашляховик, сегмента C, який прийде на зміну Compass і Patriot. Крім того, ближче до середини 2016 го, буде представлений рестайлінговий Cherokee, який зовсім недавно надійшов в світовий продаж.

0

Ще більше планів у компанії на 2017 рік. У другому кварталі відбудеться дебют нової генерації Wrangler, а в середині року пройде зміна поколінь Grand Cherokee. У проміжку між цими масштабними подіями  Jeep Renegade отримає серйозне оновлення.

У 2018 році відбудеться прем'єра відродженого позашляховика Grand Wagoneer, який стане найбільшим і найрозкішнішим «Джипом» в історії марки.

 

 

 


 

УкрАВТО у Вашому місті