Новини
21.05.2014

Стартувала програма лояльності «Преміум Сервіс» для постгарантійних автомобілів Chrysler, Jeep, Dodge

Компанія «Гранд Автомотів» оголошує про початок всеукраїнської програми лояльності «Premium Service». В рамках цієї програми було розроблено спеціальну пропозицію для всіх власників постгарантійних автомобілів марок Chrysler, Jeep, Dodge.

Починаючи з 15 травня 2014 року, кожен власник автомобілів Chrysler, Jeep, Dodge (гарантійний термін на які вже закінчився), який відвідав офіційний сервіс в дилерській мережі АФ Гранд Автомотів, офіційного дистриб'ютора Jeep в Україні стає учасником програми лояльності і отримує не тільки 30 % знижку* на будь-які сервісні роботи, а й 20 % знижку* на покупку оригінальних запчастин на офіційному СТО на всій території України.

0

«Завдяки даній програмі, власники Chrysler, Jeep, Dodge зможуть відчувати себе впевненими у вирішенні будь-яких сервісних питань, які можуть виникати в процесі користування автомобілем. Запуск програми Premium Service - це додаткова турбота про наших клієнтів, зручність і сервіс якої, вони по праву зможуть оцінити», - Денис Драчков, генеральний директор Гранд Автомотів.

Адреси офіційних дилерських і сервісних центрів Chysler, Jeep, Dodge можна дізнатися відвідавши офіційний сайт Jeep www.jeep.ua  або ж зателефонувавши 0-800-500-160.

Нагадаємо, що з січня 2014 компанія «Гранд Автомотів», отримала статус офіційного імпортера бренду Jeep в Україні, уклавши генеральну дистриб'юторську угоду з Крайслер Груп Інтернешнл ЕлЕлСі. Сервісне ж обслуговування здійснюється дилерською мережею Гранд Автомотів для всієї групи, а саме для брендів Chysler, Jeep, Dodge.**

 

*Програма діє у мережі сервісних станцій Крайслер/Джип/Додж АФ «Гранд Автомотів» і є безстроковою. Пропозиція дійсна для автомобілів  Крайслер/Джип/Додж,  які  на момент  звернення є старшими 2 років  з дати першої реєстрації.
Знижки по програмі лояльності CarMan, CarWoman та іншими діючими акціями не сумуються. Знижка не розповсюджується на роботи, що пов`язані із заміною запчастин, які куплені поза офіційною дилерською мережею.
Детальніше на сайті www.jeep.ua
 
**Гарантія на автомобілі марок Chrysler, Jeep, Dodge - 2 роки.
УкрАВТО у Вашому місті