Новини
26.05.2014

Maserati 8CTF "Boyle Special" робить історичне коло в ознаменування дворазової перемоги на автотреку Indianapolis 500

25 травня Maserati 8CTF "Boyle Special" (серійний номер 3032), рівно через 75 років, здійснив своє переможне коло пошани на автодромі в Індіанаполісі. Такої честі він був удостоєний в рамках святкування 100-річного ювілею бренду і на честь перемоги на турнірі в 1939 році. За кермом одного з найуспішніших болідів в історії автоспорту знаходився триразовий переможець Indy 500 - Джонні Резерфорд. Всі присутні стоячи аплодували знаменитому американському автогонщикові Уілбур Шоу, який завоював з Maserati 8CTF два чемпіонські титули поспіль в 1939 і 1940 роках.

0

Легендарний Maserati 8CTF був увічнений «Історичною Автомобільною Асоціацією» (HVA), як перший іноземний виробник транспортних засобів, який удостоївся реєстрації в архіві Національної Бібліотеки Конгресу США. Історична запис зроблена згідно Секретаріату Стандартів Документації Культурної Спадщини США і залишиться частиною «Національного історичного реєстру автомобілів».

0

"Святкуючи наш перший 100-річний ювілей, Maserati з гордістю і впевнено дивиться в майбутнє, намічаючи свій курс на наступні 100 років" - зазначив генеральний директор Maserati Харольд Вестер. «Ми високо цінуємо сьогоднішній акт, який демонструє глибокий історичний зв'язок між автодромом в Індіанаполісі та однією з найбільш швидкозростаючих торгових марок серед автомобілів в США».

Maserati 8CTF був задуманий Ернесто Мазераті на початку 1938 року за активної підтримки сім'ї італійського промисловця Орсі . 8 -циліндровий двигун для 8CTF був виготовлений з двох чавунних 4-циліндрових від моделі 4CL із загальним коленвалом і картером , що дозволило «Boyle Special» стати надійним, потужним автомобілем з неперевершеною швидкісною динамікою. Ці риси стали основними, для всіх наступних поколінь моделей Maserati.

0

8CTF став серйозним аргументом у відповідь на домінування інших європейських виробників на гоночній трасі епохи 30 -х років. Той факт, що всього лише кілька років потому, Maserati з тріумфом завоювали високі нагороди в найвідомішій гонці в світі, як і раніше є серцем легендарного Maserati.

«Це чудово, спостерігати ювілейний пробіг старовинного Maserati 8CTF з його багатою гоночною історією на тому самому автодромі в Індіанаполісі» - говорить СЕО Maserati в Північній Америці. Лідируючі позиції Maserati будуть забезпечені і в наступні 100 років, протягом яких компанія завжди буде повною протилежністю буденності.

УкрАВТО у Вашому місті