Новини
26.05.2014

СК «Експрес Страхування» підвела підсумки 1 -го кварталу 2014 року.

«За цей період роботи ми досягли серйозних результатів за основними напрямками нашої діяльності. Поєднання зважених тарифів, наповнення страхових продуктів, фінансова політика активів і повне взаєморозуміння з нашими основними партнерами - банками, СТО Корпорації «УкрАВТО» - забезпечують стабільність нашого бізнесу », - зазначила Щучьева Тетяна Андріївна, директор СК« Експрес Страхування ».

Спрощена схема врегулювання і ефективна модель співпраці з СТО, дозволяють компанії, не знижуючи темпи виплат перераховувати страхове відшкодування максимально швидко і своєчасно.

Так, за підсумками перших трьох місяців 2014 СК «Експрес Страхування» врегулювала 1219 заявлених страхових подій і відшкодувала своїм клієнтам збитків на суму 8,6 млн. грн., що на    25,6 % перевищує результати 1 -го кварталу 2013 року.

Варто відзначити, що традиційно, більшість виплат було вироблено за договорами КАСКО. За цей час 775 автовласників не тільки отримали відшкодування збитків на суму 7,1 млн. грн., а й переконалися в надійності та фінансової стабільності компанії. На відшкодування по страхових випадках по ОСАГО довелося 755 тис. грн., І було врегульовано 86 справ. Третім видом страхування, за яким було відшкодовано 693 тис. грн. стало добровільне медичне страхування. Всього ж, в цілому на ці три види довелося майже 90 % від загальної суми відшкодувань. 

На закінчення необхідно відзначити, що за результатами страхової діяльності в 1-му кварталі 2014 року, порівняно з аналогічним періодом 2013 року, активи Компанії СК Експрес Страхування » збільшилися на 20,9 % і склали 191,4 млн. грн., а розмір страхових резервів на 31.03.2014 року досяг позначки в 46,6 млн. грн., що на 8,7% , перевищує результат попереднього періоду.

  

 

 

ТДВ "Експрес Страхування" - динамічна страхова компанія, заснована за участю лідера ринку автотранспорту України - Корпорації "УкрАВТО". Компанія має ліцензії на 22 види страхування. Для задоволення потреб різних клієнтів СК "Експрес Страхування" використовує широкий ряд програм страхування, цілодобову підтримку користувачів по усій Україні і якісне обслуговування клієнта упродовж усього терміну страхування.

 

Ліцензія № 429899 від 04.11.2008

УкрАВТО у Вашому місті