Новини
04.06.2014

Спеціальні ціни на автомобілі Maserati з нагоди 1-ї річниці компанії Гранд Автомотів

Навесні минулого року відбулось офіційне відкриття нового автосалону Maserati на Столичному Шосе в Києві. У рамках офіційного відкриття нового автосалону Мазераті і початку роботи нової компанії в Україні відбулася гучна прем'єра абсолютно нового бізнес-седану S-класу Maserati Quattroporte, а вже восени стартував продаж Maserati Ghibli третього покоління.

Завдяки професіоналізму, досвіду роботи з преміум брендами та  потенціалу Корпорації «УкрАВТО», на фоні запуску одразу 2-х нових моделей протягом 2013 року, бренд Maserati сміливо зайняв одне з провідних місць в преміум-сегменті українського автомобільного ринку, збільшивши продаж на 62% порівняно з 2012 роком.

З нагоди свого 1-го ювілею, компанія «ГРАНД АВТОМОТІВ» – офіційний дистриб’ютор Maserati в Україні, пропонує своїм клієнтам з 3 червня 2014 року нові переваги та спеціальні цінові пропозиції на весь модельний ряд автомобілів, які є в наявності*. Покупці розкішних італійських суперкарів також отримають гарну нагоду відвідати спеціалізовані курси водіння від професійних інструкторів Maserati в Італії, з можливістю одночасно насолодитись прекрасними краєвидами батьківщини стайні Maserati.

10308321

Крім цього, Ваша вигода при покупці оновлених задньопривідних  моделей Quattroporte 6-го покоління за новою ціною становитиме до 245 тис. грн!*

Перша річниця компанії «ГРАНД АВТОМОТІВ» припала саме на 2014 рік, який є знаковим для бренду, офіційного дистриб’ютора і наших клієнтів ще й тому, що саме цього року Maserati святкує 100-років від часу заснування компанії.   

10277524

В поточному році компанія має намір закріпити та розвинути успіх та реалізувати великий потенціал для збільшення продажу. В даний момент ведеться робота з відкриття нових дилерських центрів і посилення позицій бренду в регіонах нашої країни.

Додаткову інформацію Ви зможете дізнатися в салоні офіційного дистриб’ютора або за телефоном (044) 201-33-44 

 

* Мається на увазі зниження цін на автомобілі 2013 випуску з 03.06.14 у порівнянні з цінами станом на 02.06.14. Точний розрахунок знижки залежить від модифікації і комплектації моделі. Кількість автомобілів обмежена. Пропозиція діє з 03.06.2014 року в дилерській мережі АФ «Гранд Автомотів» на автомобілі у наявності. 

УкрАВТО у Вашому місті