Новини
04.06.2014

Реальний ЗАЗпродаж розпочато. Знижка на автомобілі ЗАЗ 10 000* грн!

Першого літнього місяця придбати автомобіль ЗАЗ стає реально вигідніше – на 10 000 грн! * 

 

0Всенародно визнаним авто – унікальна знижка! Із 4 по 30 червня 2014 року у всій дилерській мережі «АвтоЗАЗ-сервіс» проходить реальний ЗАЗпродаж автомобілів вітчизняного виробника.

 

А отже, придбати справжній автомобіль для життя реально за вигідною ціною. Так, знижено на 10 000 грн ціну на автомобілі ЗАЗ VIDA та Lanos 2013 р.в. у кузові «хетчбек».

 


Саме з урахуванням знижки у 10 000 грн,  за ціною 104 460 грн, можна придбати модель ЗАЗ VIDA у кузові «хетчбек». Автомобіль має комплектацію comfort та комплектується 109-сильним двигуном ACTECO (механічна трансмісія) розробки австрійської інжинірингової компанії AVL. Також  ЗАЗ Lanos у компактному виконанні кузова «хетчбек» можна придбати за ціною усього 98 560 грн. Модель має «топову» комплектації lux та оснащена 1,5-літровим двигуном General Motors із МКПП потужністю 86 к.с.

 

0

В арсеналі обох моделей – усе для безпеки та комфорту! А саме: гідропідсилювач керма, центральний замок, кондиціонер, подушка безпеки водія, інерційні ремені безпеки (2 передні/3 задні),  передні електросклопідіймачі, дзеркала з повторювачем повороту, підігрівом та електрорегулюванням, повнорозмірне запасне колесо та ін.

 

«Моделі ЗАЗ VIDA та ЗАЗ Lanos – одні із найдоступніших на українському ринку автомобілі, які завжди у топах продажу легкових авто. – коментує Генеральний директор Філії «АвтоЗАЗ-сервіс» Андрій Залуцький. – Всенародно визнані, сьогодні вони стають ще ближчими до покупця завдяки спеціальним цінам».

 

0

Крім того, з вигідною різницею у ціні можна стати власником інших моделей ЗАЗ 2013 р.в. Так, можна зекономити 8 260 грн, придбавши автомобіль ЗАЗ Forza у кузовах «седан» або ж «хетчбек» у комплектації comfort. Остання багата такими опціями, як кондиціонер, підігрів передніх сидінь, дві подушки безпеки, аудіо система з USB та 4-ма динаміками, а також системи ABS+EBD та ін.

 

Народний вибір 2013 рокуЗАЗ Sens – продовжує бути доступним за оптимальними ринковими цінами, що стартують від 82 600 грн. Саме така ціна моделі у базовій комплектації 2014 р.в.

 

Обирай свій ЗАЗ! Лови реальну нагоду припаркувати під своїм вікном новий автомобіль!

 

Більш детальна інформація про моделі ЗАЗ   на сайті www.zaz.ua, а також за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні).


*Знижка діє на автомобіль ЗАЗ VIDA SF4850 та ЗАЗ Lanos TF48YP44 2013 року випуску з 04 по 30 червня 2014 року в дилерській мережі Філії "АвтоЗАЗ-сервіс". Кількість автомобілів обмежена. Співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації автомобіля ЗАЗ VIDA SF4850 складає 8,74%, а на ЗАЗ Lanos TF48YP44 складає 9,21% станом на 04.06.2014 р. Продавець має право змінювати комплектацію та ціну автомобіля без попереднього повідомлення покупця.


Відвідайте сторінки ЗАЗ у соціальних мережах:.jpg_02 _-_ .jpg_01


ДОВІДКА
Офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні Філія «АвтоЗАЗ-сервіс». З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена ​​автомобілями ЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-up.

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» – це розвинена мережа дилерських центрів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування, і закінчуючи офіційним гарантійним і післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ у будь-якій точці України.

УкрАВТО у Вашому місті