Новини
10.06.2014

Maserati офіційний спонсор 60-го кінофестивалю в Таорміне

У 2014 році, коли весь світ захоплюється легендарною історією марки Maserati і святкує її століття, знаменитий італійський бренд відновлює своє партнерство зі світом кіно, ототожнюючи свій імідж з відомими кіногероями, блискучою режисерською роботою і стильними зйомками в кращих кінофільмах. На прес-конференції в Таорміне, з нагоди 60-річного ювілею кінофестивалю, компанія представила автомобілі Quattroporte і Ghibli, які в якості офіційних будуть обслуговувати зірок кіно та шоу-бізнесу під час показів кінострічок. Крім того, протягом усього терміну проведення заходу, в готелі «Grand Hotel Timeo» буде організована лаунж-зона "Maserati terrace", яка буде ексклюзивним місцем для допрем'єрних показів та коктейльних вечірок.

5

Проходячи в цьому році з 14 по 21 червня, ось уже понад півстоліття один з найвідоміших кінофестивалів в Таорміне (Taormina Film Festival), зі сценою у величезному давньогрецькому амфітеатрі, привертає цілу когорту кінозірок, від Рассела Кроу і Мег Райан до Софі Лорен і Роберта де Ніро, а прем'єри таких фільмів, як "Красуня", "Тельма і Луїза", "Основний інстинкт" і "Кримінальне чтиво", справили фурор саме на кінофестивалі в Таорміне і увійшли до золотої колекції світового кінематографа.

8

Автомобілі марки Maserati вже давно добре себе зарекомендували в сфері кіно, неодноразово будучи присутніми у головних кадрах фільмів. Починаючи з 1950 року в фільмі режисера Мікеланджело Антоніоні «Історія одного роману», чудовий актор Лючія Бозе блищав на екранах на елегантному Maserati A6 1500 - одному з перших автомобілів модельного ряду GranTurismo.

Серед останніх відомих кінокартин за участю Maserati був «відзначений» Quattroporte п'ятого покоління. Французька стрічка «Недоторканні» режисерів Олів'є Накаш та Еріка Толедано була удостоєна 3-х нагород у номінації «Кращий актор» на міжнародному кінофестивалі в Токіо 2011, французької кінопремії «Люм'єр» та «Сезар» у 2012 році.

У рік святкування свого сторіччя, Maserati демонструє динамічне зростання. Будучи присутнім на більш ніж 17 ринках по всьому світу, бренд є посланником італійської досконалості. Ця досконалість передається кожен день з особливим шармом і пристрастю завдяки автомобілям з чудовими експлуатаційними характеристиками: потужний GranTurismo, елегантний GranCabrio, представницький бізнес седан Quattroporte і комфортний седан E-класу Maserati Ghibli третього покоління.

Завдяки останнім новим моделям Ghibli і Quattroporte, Maserati збільшив свої показники продажів до 12512 проданих автомобілів по всьому світу протягом перших п'яти місяців цього року.

До 2018 року Maserati ставить за мету збільшити річні продажі до 75 000 автомобілів. У минулому році компанії вдалося реалізувати 15400 машин.

УкрАВТО у Вашому місті