Новини
24.06.2014

До 100-річчя Maserati в Модені відкрилася унікальна виставка

На честь 100 річного ювілею марки Мазераті, в музеї Енцо Феррарі в Модені 19 червня, відкрилася виставка "Maserati 100 - A Century of Pure Italian Luxury Sports Cars". Завдяки спеціально настроєним 19-ти проекторів, відвідувачі зможуть по справжньому пережити найзначніші моменти в історії італійського виробника легендарних автомобілів, а також дізнатися багато цікавих фактів про осіб, які творили історію бренду.

0

У церемонії відкриття виставки взяли участь: керівник компанії Ferrari - Luca di Montezemolo і головний виконавчий директор Maserati - Harald Wester. Серед почесних гостей були присутні сини Carlo і Alfieri, найвідоміших братів Ettore і Ernesto Maserati, завдяки яким в 1914 році і з'явилася на світ компанія.

0

Враховуючи історичну цінність експонованих моделей, мабуть, це найбільша виставка у світі автомобілів Maserati з коли-небудь представлених.

Двадцять один експонат Мазераті перебуватиме на експозиції протягом усього терміну роботи виставки, яка триватиме до січня 2015 року. Близько десяти моделей будуть виставлені на ротаційній основі, що дозволить їм брати участь в багатьох заходах до 100 річчя марки по всьому світу.

0

«Сьогодні Maserati це процвітаюча компанія, з новими популярними моделями. Ця виставка гідно демонструє наші досягнення на рубежі першого вікового ювілею. Вона дійсно єдина у своєму роді, адже ніколи раніше всі ці моделі, які формували нашу історію, не були зібрані разом під одним дахом»- Harald Wester, головний виконавчий директор Maserati.

0

У рамках святкування 100 річчя, з 18 по 20 вересня, Maserati організує офіційний збір своїх автомобілів в Модені. Триденний захід буде включати в себе перегони по мальовничих дорогах, так чи інакше пов'язаних з історією Maserati, а також декілька гонок на іподромі.

0

0

0

Дізнатись більше про Maserati в Україні на сайті www.maserati.ua

 

УкрАВТО у Вашому місті