Новини
03.07.2014

Автобуси ЗАЗ підвищили екологічний стандарт до Євро-4

На українському ринку з'явилися нові, сертифіковані відповідно до стандарту Євро-4 автобуси ЗАЗ.

 

У другому кварталі 2014 року в дилерській мережі дистриб'юторської компанії «Юніверсал Моторз Груп» стартували продажі приміського автобуса ЗАЗ А07А1-404, який відповідає нормам і вимогам екологічного стандарту Євро-4 з мінімізації шкоди навколишньому середовищу.

 

1ЗАЗ А07А1-404 оснащений дизельним двигуном ТАТА 697 ТС 78 (ТАТА Motors Ltd. - лідер індійського автопрому). На двигуні, що відповідає стандарту Євро-4, проведені модернізаційні дії, які дозволяють ефективніше спалювати паливо, а значить знизити його витрату, при цьому істотно знизивши кількість шкідливих речовин у відпрацьованих газах. У комплексі з новою системою відпрацьованих газів (наявність фільтру сажі і рециркуляції газів) це дозволяє виконати високі екологічні вимоги стандарту Євро-4. Крім того, двигун працює тихіше, стійкіше, більш плавно, зі зниженою температурою в камері згоряння, що позитивно впливає на експлуатаційні властивості двигуна.

 

Автобус ЗАЗ А07А1-404 (приміський) - створений на базі шасі ТАТА LPT 613, що добре зарекомендувало себе в експлуатації. Завдяки рівній підлозі, в салоні достатньо місця для вільного розміщення 39 пасажирів (25 із ​​них – посадочні місця). Комфорт пасажирів у салоні забезпечать 4 ряди м'яких сидінь з ременями безпеки. Автобус обладнаний автономним підігрівачем системи охолодження SPHEROS. Система гальм автобуса додатково оснащена ABS, що підвищує його активну безпеку. При виготовленні автобуса використовується антикорозійна обробка трубного каркаса як зовні, так і зсередини. Нижня частина автобуса виконана з оцинкованого листа, що в поєднанні з передніми і задніми масками зі склопластику забезпечує довговічну експлуатацію транспортного засобу. Фарбування кузова здійснено якісною акриловою високоглянцевою автомобільною емаллю, яка додатково захищає кузов автобуса від впливів зовнішнього середовища.

 

0«ЗАЗ А07А1-404 - популярна приміська модифікація автобуса, яка добре себе зарекомендувала за роки експлуатації в сегменті пасажирських перевезень. - Коментує Генеральний директор «Юніверсал Моторз Груп» Олександр Погорілий. - Наші клієнти відзначають довговічну і зручну експлуатацію цього транспортного засобу, що робить його одним з кращих варіантів у конкурентній групі».

 

Сьогодні офіційний дистриб'ютор пропонує клієнтам автобус ЗАЗ А07А1-404 за ціною 405 тис. грн. з ПДВ.

 

 

Детальна інформація про автобуси ЗАЗ – на сайті www.bus-truck.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-501-752.

 

Довідка

Дистриб'юторська компанія Юніверсал Моторз Груп, яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб'ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

 

 

УкрАВТО у Вашому місті