Новини
07.07.2014

Автомобільний клуб «Lanos Clan» провів 5-ий щорічний зліт

Lanos об'єднує серця! За доброю традицією автолюбителі Lanos в черговий раз зібралися разом, щоб продемонструвати свою любов до народної моделі.

4Любов до автомобілів Lanos, бажання поділитися досвідом володіння цим авто, отримати нові практичні поради з автосправи та показати свою водійську майстерність – усе це котрий рік збирає людей з різних міст України. 28-30 червня 2014 року за підтримки Філії «АвтоЗАЗ-сервіс» в Харківській області пройшов ювілейний 5-й Всеукраїнський зліт Автомобільного клубу «Lanos Clan».

Український автомобільний клуб «Lanos Clan» був створений у 2005 році групою людей, яких об'єднала любов до вітчизняного бренду ЗАЗ і до моделі Lanos. І вже 5 років поспіль «ланосоводи» з усієї України разом зі своїми улюбленими авто збираються на кілька днів, щоб провести час у хорошій компанії друзів та однодумців.

 

6

«На сьогоднішній день на форумі нашого клубу зареєстровано близько 60 тис. автомобілістів. говорить голова клубу «Lanos Clan» Тарас Котович. Нас об'єднав народний і перевірений роками вітчизняний Ланос. Це сім'я, клан і просто величезна частина життя!» 


Програма 5-го зльоту була більш ніж насиченою: турнір з риболовлі (для найстійкіших і з самого світанку!), спортивний турнір з настільного тенісу, екскурсія пам'ятками Харківщини та, звичайно ж, традиційний автопробіг. Офіційна частина зльоту 29 червня почалася з приголомшливого видовища – екіпажі учасників вишикувалися в колону і проїхали на місце проведення в місті Чугуїв по мальовничих місцях. На головній площі міста пройшли вже традиційні для зльотів автомобільні конкурси – автослалом, автосток, автозвук, автостайлінг і автотюнінг. А також конкурси та інші «цікавинки» для всіх учасників свята Ланос.

7За словами учасників зльоту, після зльоту всі роз'їхалися по домівках із ностальгією за цим дням і трепетним очікуванням наступного року.

 «Ми з радістю вже котрий рік підтримуємо зльоти автолюбителів Lanos. Коментує Генеральний директор Філії «АвтоЗАЗ-сервіс» Андрій Залуцький. Протягом років нашої співпраці клуб виріс, перетворившись на повноцінне суспільство шанувальників моделі. Це говорить про те, що Lanos за роки експлуатації в Україні став дійсно народним авто».

Сьогодні модель Lanos виробляється на потужностях Запорізького автомобілебудівного заводу. ЗАЗ  Lanos доступний у продажу у всій дилерській мережі «АвтоЗАЗ-сервіс» в кузовах седан і хетчбек, з механічною і автоматичною коробкою передач, а також у 3-х стандартах комплектацій.

Більш детальна інформація про моделі ЗАЗ   на сайті www.zaz.ua, а також за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні).

 


Відвідайте сторінки ЗАЗ у соціальних мережах:.jpg_02 _-_ .jpg_01


ДОВІДКА
Офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні Філія «АвтоЗАЗ-сервіс». З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена ​​автомобілями ЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-up.

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» – це розвинена мережа дилерських центрів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування, і закінчуючи офіційним гарантійним і післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ у будь-якій точці України.

УкрАВТО у Вашому місті