Новини
08.07.2014

Переможці акції від Chery відвідали Чемпіонат Світу з футболу у Бразилії

Власники автомобілів Chery, які придбали своє авто навесні 2014 року, відвідали сонячну Південну Америку та незабутній Чемпіонат світу з футболу, а також побували на першому заводі Chery у Бразилії.

2Навесні 2014 року офіційний імпортер та дистриб’ютор Chery в Україні компанія «Сі Ей Автомотів» провела акцію «Купуй Chery та вирушай на Чемпіонат світу до Бразилії!», яка стала частиною глобальної програми Chery під назвою «Trust on Count on». Результатом кампанії стало визначення трьох щасливчиків серед покупців автомобілів Chery в Україні, які отримали унікальну можливість побачити сонячну Бразилію та відвідати матч Чемпіонату світу! Кожен із переможців отримав пару квитків на чемпіонат.

Більше 120 учасників акції зібралися в Сан-Паулу, відвідали бразильський завод Chery та побували на драматичних матчах «Англія-Уругвай» та «Чилі-Нідерланди» Чемпіонату світу з футболу! Це щасливі власники автомобілів Chery з 11 країн світу, котрі придбали своє авто та взяли участь у розіграші путівок. Серед них були представники Росії, Ірану, Уругваю, Парагваю, Колумбії, Еквадору, Чилі, Аргентини, Бразилії , Китаю та України.

7Звичайно ж найбільше емоцій гостям із різних країн подарували перегляди матчів «Уругвай-Англія» та «Чилі–Нідерланди». Переможці акції з України потрапили до першої групи та відвідали супер-поєдинок двох колишніх чемпіонів світу з футболу збірних Уругваю та Англії. Атмосфера на Arena Corinthians дозволила сповна відчути всю пристрасть та чарівність «гри мільйонів»!

Протягом останніх років Chery International провела серію спортивних маркетингових кампаній за кордоном, що були спрямовані на збільшення впізнаваності бренду Chery у всьому світі. Так, у 2013 році Chery у якості ексклюзивного автомобільного партнера підтримувала збірну Чилі з футболу у відбірковому турнірі на фінальну частину Чемпіонату світу в Бразилії; 2013 року у Бразилії компанія Chery була спонсором популярного футбольного клубу Santos (Сантос), а в 2014 році – іншого топ-клубу Palmeiras (Палмейрас). Така співпраця сприяла значному підвищенню впізнаваності бренду Chery за кордоном, особливо на надзвичайно перспективних ринках Південної Америки, де футбол є культом.

420 та 22 червня гості попрямували до першого в Бразилії заводу Chery, відвідали складальний цех і стали свідками церемонії презентації першого автомобіля Chery, зібраного на цьому заводі. Місто Жакарей (Jacarei), в якому розташований завод, знаходиться у самому центрі південно-східної Бразилії, у 80 кілометрах від міста Сан-Паулу. Цей регіон є ключовим для автомобільного ринку Бразилії. Адже розташування міста надає зручні логістичні умови перевезень комплектуючих та повний виробничий ланцюг для автомобільної промисловості. Саме тому компанія Chery обрала Сан-Паулу в якості бази для поглиблення експансії на ринках Південної Америки, та побудови промислового парку Chery в Бразилії. Загальний обсяг інвестицій склав  400 млн. доларів США. Площа нового заводу – 1 мільйон квадратних метрів. Проект буде формувати повну виробничу систему за участю R&D-центру, автомобільного заводу та заводу із виробництва комплектуючих. Повноцінний запуск бразильського заводу Chery, що відбудеться найближчим часом – це перша фаза проекту. Із запуском всіх виробничих площ (виробництво трансмісій, двигунів) закінчиться друга фаза, що і сформує промисловий парк Chery в Бразилії. Планова потужність виробництва заводу – 150 000 автомобілів на рік.   

3Стосовно презентації першого автомобіля, зібраного на бразильському заводі Chery, то його представила поважна делегація у складі віце-президента Chery International пана Ду Вейцян (Du Weiqiang); генерального менеджера Chery Brazil пана Пен Цзянь (Peng Jian); генерального директора компанії Chery Brazil пана Луїса Курі (Luis Curi ). Першим автомобілем, що зійшов з конвеєру заводу стала модель Chery Celer (фейсліфтингова версія добре відомої нам Chery A13/ZAZ Forza). Згідно плану, повноцінне виробництво автомобілів на заводі стартуватиме у 3-му кварталі 2014 року. Перші партії автомобілів будуть складені з імпортних комплектуючих, та згодом, із запуском супутніх виробничих площадок, завод перейде до фази глибокої локалізації виробництва, що стане важливим кроком у процесі виходу Chery на зовнішні ринки. Chery – перший китайський автовиробник, що домігся локалізації виробництва в Бразилії – найбільшому ринку Південної Америки. Після презентації гостям провели екскурсію по складальному цеху заводу.  

Chery поступово інтегрується в глобальну економічну систему, всебічно, крок за кроком, поглиблюючи свою закордонну діяльність шляхом локалізації виробництва продукту, персоналу та співробітництва. Учасники програми «Trust on Count on» – власники автомобілів Chery зі всього світу, в т.ч. числі і з України, мали нагоду пересвідчитись у цьому на власні очі. Компанія Chery і надалі буде провадити активну експансію на зовнішніх ринках, формуючи та заохочуючи спільноту власників автомобілів бренду.

 

Більше детально про автомобілі Chery в Україні - на сайті www.chery.net.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-5000-19 (дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні).

ДОВІДКА

«Сі Ей Автомотів» є офіційним дистриб'ютором автомобілів CHERY в Україні. Компанія працює на ринку України з 2006 року. На сьогоднішній день в структуру «Сі Ей Автомотів» входить понад 70 авторизованих точок продажів по всій території країни.

Автобренд Chery і сьогодні продовжує втілювати в життя дух «наполегливої ​​праці та ініціативи». Поставивши перед собою мету - виробляти «надійніші, економічніші та більш екологічні» автомобілі.

 

Chery в соцмережах:

www.facebook.com/CheryUkraine  

www.youtube.com/CheryUkraine

 

 

УкрАВТО у Вашому місті