Новини
14.07.2014

Новий проект «РТМ-Україна» для автомобільного бренду «Jeep» в Міжнародному аеропорту «КИЇВ»

Літо це час ідеальна пора, щоб відправиться в незабутню подорож. А подорож на власному автомобілі, це завжди заманливо, інтригуюче і свого роду небезпечна затія. Ніколи не знаєш, що чекає тебе за тим чи іншим поворотом. Для таких незнайомих маршрутів потрібен відмінний провідник. Популярний в усьому світі автомобільний бренд Jeep пишається своїми розмірами, прохідними властивостями та місткістю, а завдяки поєднанню потужності, вишуканості та економії, він ідеально підходить для тривалих комфортних поїздок! 

0

На початку липня пасажири одного з рейсів авіакомпанії Wizz Air, прибувши з Аеропорту Тревізо в Термінал «А» Міжнародного аеропорту «КИЇВ», першими побачили рекламну інсталяцію бренду Jeep, виконану в Залі отримання багажу. 

0

Алла Павлова, Комерційний директор Групи Компаній «РТМ-Україна»:  

«Сьогодні ми відзначаємо у наших клієнтів особливий інтерес до нестандартних рішень у зовнішній рекламі. У цей непростий час рекламодавці розуміють, що повинні отримати максимальну віддачу від своїх інвестицій. У зовнішній рекламі креатив має особливе значення, значно підвищуючи ефективність рекламної кампанії».

Нестандартна реклама Jeep в Аеропорту «КИЇВ» розкриває ідеологію почуття свободи та пристрасті до подорожей. Крім того, вона покликана звернути увагу і оцінити значні розміри багажника. Інсталяція є частиною рекламної кампанії бренду з акційною пропозицією на авто 2013 випуску.

111

Поруч з брендованим вікном видачі багажу знаходиться рекламне панно з повідомленням про нові привабливі ціни на автомобілі Grand Cherokee 2013 року, які діють в дилерській мережі компанії Гранд Автомотів - офіційного дистриб'ютора Jeep в Україні. 

0

Проект під ключ був реалізований компанією «РТМ-Україна».

Додаткову інформацію про вартість і умови покупки автомобілів Jeep можна дізнатися на сайті www.jeep.ua

 

Для довідки:

 

Аеропорт «Київ - повнофункціональний аерокомплекс, до складу якого входять 3 терміналу: «А»- міжнародні рейси; «D» - внутрішні рейси і бізнес-термінал «В» - ділова авіація. «Київ» є другим аеропортом країни за пасажиропотоком.

У 2014 р. Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) очікує, що його пасажиропотік складе 1,3 млн осіб.

 

Компанія «Гранд Автомотів» - офіційний ексклюзивний дистриб'ютор брендів Maserati, Ducati, Jeep в Україні, входить до групи компаній Української Автомобільної Корпорації.

 

Група Компаній «РТМ-Україна» - найбільший національний оператор Out-of-Home ексклюзивний рекламний оператор в Міжнародному аеропорту «Київ».


 

 

УкрАВТО у Вашому місті