Новини
24.07.2014

ЗАЗ Lanos Pick-up заробляє для Вас. Вигода при купівлі - 5 850* грн.

З 24 липня по 31 серпня 2014 року в дилерський мережі салонів «АвтоЗАЗ-сервіс» модель ЗАЗ Lanos Pick-Up 2013 р.в. можна придбати з вигодою до 5 850 грн.

Ціна від 97 110 грн.** та гідні експлуатаційні характеристики Lanos Pick - up роблять його одним з найпопулярніших фургонів на ринку легкої комерційної техніки. Автомобіль придатний для використання в щоденній роботі, як приватних підприємців, так і крупних корпорацій. Вже майже 2 500 Ланос Пікап стали надійними помічниками своїм власникам. 

 

Автомобіль, що є незамінним при перевезеннях мілкогабаритних та середньогабарітних вантажів, володіє низкою переваг:

- об'єм вантажного відсіку – 2 500 літрів;

- вантажопідйомність, завдяки посиленій задній підвісці – 528 кг; 

- невелика завантажувальна висота і широкий кут відкриття дверей;

- витрата палива – 5,8 л. / 100 км. (при швидкості 90 км/год.)***. 

 

2-х дверний фургон від ЗАЗ агрегатується 1,5-літровим двигуном General Motors, норми токсичності якого відповідають стандартам Євро-4 і 5-ти - ступінчастою механічною коробкою передач. 

 

Виробник піклується і про безпеку тих, хто працює на цьому автомобілі як водій:

- подушка безпеки водія (у комплектаціях «комфорт» та «люкс»);

- поперечний брус, що захищає від бічного удару;

- інерційні ремені безпеки і індикатор не пристебнутого ременя;

- повторювачі поворотів на зовнішніх дзеркалах; дзеркала з підігрівом.

 

Оснащення автомобіля кондиціонером додає комфорту, а  радіопідготовка (2 динаміки і антена) дозволяє в процесі експлуатації доукомплектувати автомобіль «музикою». Крім того, модель може бути оснащена газобалонним устаткуванням, що дозволить власникові заощадити, враховуючи ціни на бензин. Ціна Ланос пікап 2013 р. в. з ГБО складає від 106 470 грн**.

 

* Наведена різниця між вартістю автомобіля ЗАЗ Lanos Pick-up D2ММ51021 2013 і 2014 роки випуску.

**Ціни наведені станом на 24.07.2014 згідно реєстру цін, що  діє.

***Розрахунок  витрат пального наведений для швидкості 90 км/год, витрати палива можуть  змінюватися в залежності від характеру управління автомобілем і умов експлуатації.

 

Детальніша інформація про моделі ЗАЗ – на сайті www.zaz.ua, а також по телефону «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки із стаціонарних телефонів України безкоштовні).

 

Відвідаєте сторінки ЗАЗ в соціальних мережах:

 

www.facebook.com/autozaz.ua 

www.vk.com/autozaz_ua 

 www.youtube.com/user/avtozazua


ДОВІДКА
Офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні Філія «АвтоЗАЗ-сервіс». З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена ​​автомобілями ЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-up.

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» – це розвинена мережа дилерських центрів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування, і закінчуючи офіційним гарантійним і післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ у будь-якій точці України.

УкрАВТО у Вашому місті