Новини
29.07.2014

На фестивалі Offroad 4х4 бренд Jeep переконливо довів перевагу на бездоріжжі!

26-27 липня на узбережжі Київського моря в рамках 9-го Offroad Free Fest відбулися позашляхові тест-драйви Jeep.

Захід відбувся за підтримки офіційного імпортера автомобілів Jeep в Україні - компанії Гранд Автомотів. Подібний формат ексклюзивних тест-драйвів за участю автомобілів Jeep проходить вже вдруге і вже стає традиційним для українських шанувальників бренду.

0

Протягом 2-х днів для учасників та гостей заходу було організовано більше 80 тест-драйвів. За допомогою спеціально обладнаного унікального позашляхового маршруту для тест-драйву були створені такі екстремальні умови, в яких кожен водій зміг оцінити головну традицію марки Jeep - безкомпромісну прохідність, комфорт міського автомобіля та сучасні технології безпеки.

0

Серед представлених автомобілів великий інтерес викликав Jeep Grand Cherokee 3.0 TurboDiesel. Консультанти з продажу Jeep ознайомили учасників з системою повного приводу Quadra-Trac II та системою управління тягою Select Terrain. Кожен зміг протестувати у справі сучасні технології керуванням авто на реальному бездоріжжі. Маршрути сприяли тому, щоб відчути потужність і динаміку їзди в різних швидкісних режимах.

0

«Для нас як для імпортера це чудова можливість надати нашим клієнтам спробувати автомобілі в складних умовах бездоріжжя, що зробити в рамках рядового тест-драйву при автосалоні неможливо» - зазначив Олексій Логінов, маркетинг-менеджер компанії «Гранд Автомотів».

0

Не поступився в подоланні перешкод і Jeep Compass Limited, ще одна представлена ​​модель для тест-драйву. Володіючи такими важливими для міського автомобіля якостями, як економічність і безпека, він переконливо продемонстрував всі переваги позашляховика - високу прохідність з повним приводом Freedom Drive I, місткість і комфортабельність.

0

Всі зареєстровані учасники змогли ознайомитися зі спеціальними умовами на покупку автомобілів 2013 року, а існуючі власники автомобілів марки Jeep отримали сертифікати на надання цілого ряду сервісних послуг.

0

0

Справжній стиль життя Jeep 4х4 дозволив відчути всім шанувальниками активного способу життя свободу духу, пригоди, азарт і пристрасть!

Адже позашляховики Jeep створені, щоб долати будь-які перешкоди!

Більше про автомобілі Jeep на www.jeep.ua


 

УкрАВТО у Вашому місті