Новини
10.03.2011

На цьому тижні відбудеться презентація нової моделі Chery Beat.

 
 Бренд Chery, який цього року поновив на 90% модельний ряд представлений в українських дилерських центрах, продовжує «перезавантаження» бренду. Оновлення модельного ряду і початок поставок на ринок України абсолютно нових моделей говорить про те, що автовиробник продовжує динамічно розвиватися. Більш того, розглядає Україну як одного з найбільш пріоритетних ринків. У зв'язку з цим з середини березня українським клієнтам буде запропонована ще одна модель, яка в першу чергу орієнтована на представників молодіжної аудиторії, що веде активний спосіб життя.
 Новинка, ім'я якої Chery Beat, в своїй назві як не можна краще передає характер автомобіля. Яскравий дизайн інтер'єру та екстер'єру не залишить байдужим нікого, хто б не поглянув на цю модель: динамічні риси ліній екстер'єру та інтер'єру, оригінальна форма головної і задньої оптики дозволять цьому автомобілю підкреслити натуру свого господаря або господині в міському потоці. А короткі передні і задні свеси, кліренс в 185 мм, пластикові накладки на передніх і задніх крилах, релінги на даху здатні витримувати навантаження до 50 кілограмів - це все знадобиться, якщо власник захоче відправиться на цьому автомобілі на відпочинок або на природу.
Крім цього в арсеналі новинки буде традиційно широкий список устаткування, яке дозволить зробити будь-яку, навіть саму тривалу поїздку комфортною. Автомобіль буде пропонуватися з одним варіантом двигуна, який працюватиме в парі з механічною коробкою передач. Згідно сучасних тенденцій «даун-сайзінга», двигун новинки буде малооб'ємним, але не дивлячись на це, буде досить потужним і економічним, щоб забезпечити хороші динамічні характеристики без шкоди для навколишнього середовища.
 Детальні технічні характеристики стануть відомі відразу після презентації автомобіля, на якій будуть оголошені ціни і комплектації для українського ринку. Відразу ж після презентації, автомобілі почнуть надходити в дилерські центри, де з новинкою можна буде познайомитися ближче.

 

УкрАВТО у Вашому місті