Новини
06.08.2014

Новий KIA Soul став кандидатом на звання Car of the Year 2015!

KIA Soul другого покоління увійшов до числа претендентів на звання «Автомобіль року 2015» (Car of the Year 2015). Журі цього престижного міжнародного автомобільного конкурсу оголосили список з 33-х претендентів.

Згідно з вимогами конкурсу «Автомобіль року 2015», всі учасники повинні відповідати таким вимогам:

• вихід на ринок моделі в поточному календарному році;

• наявність на ринках не менше п'яти європейських країн;

• обсяги продажів - більше 5000 одиниць на рік.

Протягом 6 місяців журі, до якого входить майже 60 представників автомобільної преси з 22 європейських країн, продовжить оцінювати учасників. Сім фіналістів будуть оголошені 15 грудня 2014 року.

Підсумки конкурсу будуть підведені на Женевському Міжнародному Автосалони 2 березня 2015 року.

Оновлений трофей з логотипом конкурсу, що вручається в цьому році, створений відомим французьким художником Еманнуелем Зуріні з мармуру і різнокольорових металевих елементів.

Новий KIA Soul був вперше представлений на 113-му Міжнародному автосалоні в Нью-Йорку в 2013 році, з 2014 року почалися продажі другого покоління цієї стильної культової моделі в більшості регіонів світу, в тому числі і в Україні.

Ледве з'явившись на ринку, новий Soul був удостоєний двох найпрестижніших нагород в галузі промислового дизайну - iF Product Design Award 2014 і Red Dot Design Award 2014 в категорії «автомобільний дизайн».

В Україні новий КІА Soul пропонується з бензиновим двигуном об'ємом 1,6 л. і потужністю в 124 к.с. з механічною або автоматичною коробкою передач. Для шанувальників дизелів авто комплектується дизельним агрегатом об'ємом 1,6 л, потужністю 128 к.с. з механікою.

Ціни на новий КІА Soul в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» стартують від 242 550 грн.

 

                                                                          Довідка

Наразі модельний ряд KIA в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» налічує 12 моделей – Carens, Quoris, Cerato, сee’d, cee’d Sportswagon, pro_ceed, Optima, Picanto, Rio(седан та хетчбек), Sorento, Soul, Sportagе.

 _________________

Офіційний дистриб’ютор автомобілів КІА – компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» – заснована Корпорацією УкрАВТО. Дилерська мережа «ФАЛЬКОН-АВТО» в Україні включає 67 автосалонів.

Веб-сайт – www.kia.ua

KIA на Facebook - http://www.facebook.com/kia.ua

Корпорація KIA Motors, заснована у 1944 році, є найстарішим автомобільним підприємством Південної Кореї. Продаж продукції відбувається в широкій дилерській мережі, в яку входять понад 4600 автосалонів в 172 країнах світу.

Веб-сайт – www.kia.com

УкрАВТО у Вашому місті