Новини
19.08.2014

Молоковоз на базі шасі TATA LPT 1116 від компанії «ЮМГ»

Вантажна техніка застосовуються не тільки в будівництві, сільському господарстві та при перевезенні вантажів, але і в харчовій промисловості. Найбільш затребуваною технікою в цій сфері є молоковози, призначені для транспортування молока, питної та мінеральної води, рослинного масла і т.п.

 

Замовнику пропонується на вибір кілька варіантів цистерн об'ємом 1,2 до 9 м3, які можуть бути виконані на трьох типах шасі вантажопідйомністю 3,5 т., 7т., 10т.: TATA LPT 613, TATA LPT 1116, TATA LPT 1618.

 0

Цистерна виготовлена ​​з нержавіючої сталі марки AISI 304, товщиною 3 мм, може протягом кількох годин (навіть при температурі повітря в +35 С) зберігати стабільною температуру перевезеної рідини. А зовнішня обшивка виконана з стали марки AISI 304 типу "дзеркало" надає автомобілю стильний і сучасний вигляд. Крім зовнішньої привабливості витримані всі санітарні норми. Наприклад, вимоги, які пред'являються до зварювання швів. Шви виконані за спеціальною технологією, яка запобігає накопиченню бактерій. Завдяки еліптичної формі цистерни значно підвищується безпека перевезення, так як центр ваги при такій формі зміщується вниз.

 

Детальна інформація про комерційну техніці - на сайті www.bus-truck.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-501-752.

Довідка  

 

Дистриб'юторська компанія Юніверсал Моторз Груп, яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб'ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

УкрАВТО у Вашому місті