Новини
04.09.2014

Автобуси ЗАЗ підвищують стандарти обслуговування на міських маршрутах Києва

Технічне переозброєння парків сучасними автобусами середнього і великого класів, на думку фахівців, вирішує проблему безпеки і якості обслуговування пасажирів.

Запорізький Автомобільний Завод запропонував ринку новий високотехнологічний, зроблений по європейських стандартах, автобус середнього класу ЗАЗ А10С30 місто. Автобуси з логотипом ЗАЗ все частіше з'являтимуться на лініях міського суспільного транспорту. 

0

Автобус А10С30 - міський нізкопольний автобус середнього класу, призначення якого перевезення в межах міста. Загальна пасажирська місткість автобуса - 60 чоловік, сидячих місць 24. Головна перевага автобуса його практичний і просторий салон. Великі посадочні майданчики оснащені 2-х ярусними поручнями, розрахованими на людей різного зросту. Крім того, автобус сконструйований з врахуванням потреб пасажирів з обмеженими фізичними можливостями: салон обладнаний спеціальним відкидним пандусом для заїзду інвалідних колясок. А поєднання низької підлоги та двостулкових середніх дверей забезпечує зручний і легкий вхід/вихід пасажирів з салону.

Плавний та стійкий рух автобуса відбувається за рахунок пневматичної підвіски, яка автоматично підтримує заданий дорожній просвіт, незалежно від навантажень. Автобус, що обладнаний електронним покажчиком маршруту, є кращим рішенням транспортної задачі для жвавих міських вулиць. 

Нагадуємо, в компанії «Юніверсал Моторз Груп» з 3 липня по 30 вересня 2014 р. діє вигідна цінова пропозиція. Автобуси і комерційну техніку 2013 роки випуску можна придбати за привабливими цінами – цінами 2013 роки. Наприклад, автобус ЗАЗ A07A-41 на 23 посадочних місця пропонується за ціною 5-ти місцевого легкового автомобіля середнього класу. 

Гарантійний термін експлуатації становить 2 роки або 100 000 км пробігу. Сервісне обслуговування здійснюється  на всій території України.

 

Детальна інформація про автомобілі ТАТА – на сайті www.bus-truck.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-501-752.

 

Довідка

Дистриб'юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб'ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

 

УкрАВТО у Вашому місті