Новини
13.03.2011

Перші 100 ЗАЗ Forza вже знайшли своїх власників

Перші 100 ЗАЗ Forza вже знайшли своїх власників

 

З березневими святами збіглася дата реалізації сотого автомобіля ЗАЗ Forza! Новий автомобіль, який тільки нещодавно презентували на Запорізькому автомобілебудівному заводі, вже встиг знайти своїх перших сто власників. За словами щасливих новоспечених господарів, головні критерії, за якими обирався автомобіль, це оптимальний набір опцій і ціна; молодші автолюбителі підкреслили важливість таких критеріїв, як дизайн та інтер'єр. Також одним з ключових моментів, які підштовхнули до купівлі саме ЗАЗ Forza, стала довіра до бренду ЗАЗ. Тому зовсім не дивно, що менше, ніж за місяць, з автосалонів дистриб'юторської компанії в руки українців переїхало вже чимало красенів Forza, судячи зі статистики, особливо палко чекали появи ЗАЗ Forza в салонах мешканці Києва, Донецька, Полтави. Проте вже за першими трьома тижнями продажів, можна сміливо стверджувати що даний автомобіль буде популярний абсолютно на всій території Україні. Також маркетологи помітили, що власники першої сотні ЗАЗ Forza - на 75% сім'ї з дітьми, а цікавляться даним автомобілем як сільські, так і міські жителі у віці від 26 до 45 років.
Фахівці з продажів Філії «АвтоЗАЗ-сервіс» стверджують: «Маємо успіх вже з перших днів. Цей автомобіль як втілення безпеки і комфорту за доступною ціною не може не подобатися. Адже ЗАЗ Forza - не тільки яскравий дизайн, підвищена функціональність, безпека вже в базовій комплектації, а й щось принципово нове і цікаве на ринку України».
Ще 17 лютого, в день урочистої презентації новинки генеральний директор компанії «АвтоЗАЗ-сервіс» Олег Кривов'яз висловив надію на велике майбутнє автомобіля-винуватця урочистостей: «Мені приємно, що нашій компанії,«АвтоЗАЗ-сервіс», доручено займатися новим автомобілем бренду, який через деякий час стане народним. Ми віримо у цей автомобіль, сподіваюся, що і споживач у нього повірить».
Зараз результати з продажу дійсно говорять самі за себе. Тому ті, хто ще сумніваються в успіху цієї моделі, можуть особисто спробувати авто у дії. А розкуповуються автомобілі ЗАЗ Forza так само швидко, як поставляються в салони, тому не варто зволікати, щоб встигнути вибрати «улюблений колір, улюблений розмір».

До речі, часто зустрічається ситуація, коли морально Ви вже готові до покупки, а ваш гаманець говорить про зворотне. На цей випадок існують спеціальні, вигідні пропозиції від партнера компанії, одного з лідерів автокредитування України - АстраБанку. Саме за кредитною схемою було придбано 30% ЗАЗ Forza з перших ста.
Детальну інформацію про ціни і комплектації, технічні характеристики і кольорову гаму можна дізнатися у продавців-консультантів мережі автосалонів УкрАВТО. Також ці дані розміщено на офіційному сайті www.ukravto.ua і на сайті ЗАЗ Forza: www.zazforza.com.ua

УкрАВТО у Вашому місті