Новини
12.09.2014

Бункер-завантажувач сухих кормів на базі TATA LPT 1618 від компанії «ЮМГ»

Компанія «Юніверсал Моторз Групп» - дистриб'ютор автомобілів TATA в Україні - запропонувала ринку новий продукт.  Корпоративні клієнти, що здійснюють діяльність в агропромисловому секторі, отримали можливість придбати автомобіль – бункер завантажувач сухих кормів на базі шасі TATA LPT 1618. Проект здійснений спільно з компанією POLYCAR.

 0

Завантажувач сухих кормів на шасі TATA Lpt1618 призначений для транспортування і завантаження сухих кормів в зовнішні бункери на птахівницьких і тваринницьких фермах. Також він може бути використаний для безтарного перевезення зерна, у тому числі для завантаження сівалок в посівний період і внесення мінеральних добрив

 

Завантажувачі випускаються з механічним приводом вивантажних шнеків, який здійснюється від коробки відбору потужності автомобіля, під'їм і опускання вивантажного шнека приводиться в дію за допомогою ручного гидронасоса. 

 0

Основні параметри даної надбудови:

 

Модель шасі

Висота розвантаження max, мм

Висота розвантаження min, мм

Кількість секцій, шт

Об'єм бункера, м3

Продуктивність, т/година

 LPT 1618

6 600

2 200

4

11,00

15,00

 

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» - надійний постачальник рішень для бізнесу. 

 

Детальна інформація про комерційну техніку  – на сайті www.bus-truck.com.ua,

 а також по телефону гарячій лінії 0-800-501-752.

 

Довідка

Дистриб'юторська компанія Юніверсал Моторз Груп, яка входить до групи компаній корпорації УКРАВТО, є офіційним дистриб'ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Ділерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

 

УкрАВТО у Вашому місті