Новини
23.09.2014

УВАГА: ШАХРАЇ!

Компанія «Дженерал Авто Груп», офіційний дистриб'ютор автомобілів Chevrolet в Україні, у зв'язку з частішими сигналами і повідомленнями, які надходять за допомогою зворотнього зв'язку про те, чи не проводить компанія розіграшу або лотереї, в якій головним призом є автомобіль Chevrolet, повідомляє, що ніяких акцій подібного роду, лотерей і розіграшів не проводиться.

Ми настійно просимо не реагувати на будь-якого роду SMS і e-mail розсилки, в яких повідомляють про виграш автомобіля Chevrolet і т.п., оскільки дані «акції» спрямовані на обман і незаконний заробіток. Подібні дії іменуються шахрайством і нічого спільного з брендом Chevrolet і компанією «Дженерал Авто Груп» не мають.

Просимо Вас детально вивчати та перевіряти інформацію, яка до Вас надходить, перед тим як приймати участь в будь-якого роду акціях.

Як це перевірити? Просто! Якщо компанія запускає подібні акції, то, як правило, на офіційному сайті обов'язково присутня інформація про це або в розділі «Акції», або «Новини» з докладними описом і правилами.

Офіційний сайт компанії chevrolet.ua

Закликаємо Вас бути пильними і не піддаватися на провокації шахраїв.   

УкрАВТО у Вашому місті