Новини
16.09.2014

Будьте пильні! Шахрайство: СМС з виграшем автомобіля.

Компанія «АвтоЗАЗ-сервіс», дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ, звертається до всіх клієнтів і тих, хто тільки збирається купити автомобіль з проханням бути пильними і не реагувати на телефонні афери.


Почастішали випадки отримання СМС на мобільні телефони абонентів різних операторів з таким (або схожим) текстом: «Ви стали переможцем і виграли автомобіль. Щоб отримати приз, потрібно перерахувати гроші (1680 грн.) на карту ПриватБанку № .... Тел. 095040 29 січня, 097433 47 84. Інформація на сайті www.auto-zaz.net ».


Інформуємо, що компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» у своїй дилерській мережі не має офіційних дилерських центрів з назвою «Авто-ЗАЗ» і не проводить розіграшів автомобілів. Сайт, що э вказаним у СМС-повідомленні, дійсно існує, але ніякого відношення до офіційних продажів автомобілів зазначених брендів не має.

 

Будь ласка, не реагуйте на подібні повідомлення, і ні в якому разі не передзвонюйте і не пересилайте гроші!


Прохання проінформувати Ваших друзів, колег про можливе шахрайство. Ще раз, будьте пильні!

 

ДОВІДКА
Офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні Філія «АвтоЗАЗ-сервіс». З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена ​​автомобілями ЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-up.

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» – це розвинена мережа дилерських центрів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування, і закінчуючи офіційним гарантійним і післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ у будь-якій точці України.

УкрАВТО у Вашому місті