Новини
14.03.2011

Покупці автомобілів Chery в Україні отримують ряд переваг.

  Купуючи новий автомобіль, клієнт, як правило, намагається зробити так, щоб покупка оптимально відповідала його очікуванням. Зрозуміло, це пов'язано з додатковими витратами. Придбання та встановлення сигналізації, антикорозійна обробка кузова, захист картера, встановлення додаткового акустичного обладнання, чохли на сидіння, це далеко не повний список того, що зазвичай встановлює власник на свій новий автомобіль.
 Для того, щоб позбавити клієнта від мук вибору, що поставити, а від чого доведеться відмовитися, на ряд моделей Chery в період з 10 березня по 30 квітня діє спеціальна пропозиція, яка поширюється на моделі 2010 року випуску: один з лідерів продажів в своєму класі - сіті-кар Chery QQ з механічною трансмісією, седани Chery Elara, Chery A-13 і Chery Eastar, а також один з найпопулярніших в Україні представник сегменту компактних SUV - новий кросовер Chery Tiggo. При покупці однієї з цих моделей, кожен клієнт зможе вибрати додаткове обладнання на суму 1500 грн .
 Якщо клієнт не має в своєму розпорядженні повну суму для покупки вподобаного автомобіля, спеціально для модельного ряду Chery ПАТ «ПРОФІН БАНК» спільно з офіційним дистриб'ютором бренду Chery в Україні розробив нову кредитну програму, яка орієнтована в першу чергу на клієнта. Програма максимально прозора і пропонує дійсно вигідні умови на придбання автомобіля Chery в кредит. Згідно з умовами нового кредитного продукту, кредит на купівлю однієї з моделей Chery нового покоління можна отримати строком на 12 місяців, маючи в своєму розпорядженні лише 10% від вартості вказаної на ціннику в салоні. При цьому програма не має прихованих чи явних комісійних виплат, як одноразових так і щомісячних, які, як правило, закладаються якщо мова йде про річну ставку на рівні 0.01% у гривні. Тобто за фактом, решту суми можна виплачувати протягом року практично без націнок за користування фінансовими коштами банку-партнера.
Подробиці про акційну пропозицію, діючу на додаткове обладнання для обмеженого числа моделей Chery можна отримати у найближчого дилера у Вашому регіоні. Якщо ж зацікавив кредитний продукт, подробиці також можна отримати в шоу-румі Chery в будь-якому регіоні країни.

УкрАВТО у Вашому місті