Новини
09.10.2014

Подбайте про автомобіль напередодні зимового сезону в сервісній мережі УкрАВТО всього за 111 грн.

Уже традиційно, з початком перших холодів, коли вранці стовпчик термометра тримається близько нуля градусів, Корпорація УкрАВТО запроваджує спеціальні ціни на послуги, які просто необхідні автомобілю, напередодні зимового періоду. Акційна пропозиція, завдяки доступним цінам, дозволяє підготувати автомобіль і істотно заощадити власникові на таких послугах, як шиномонтаж, контроль і регулювання кутів установки коліс, а також діагностика ходової та двигуна.

  Згідно з умовами акції, в дилерських центрах Корпорації УкрАВТО, що спеціалізуються на продажу та технічному обслуговуванні моделей Chery, Chevrolet, KIA, Opel і ЗАЗ, можна «перевзути» або ж продіагностувати автомобіль по ціні від 111 грн з ПДВ***. Клієнту необхідно лише обрати вид послуг, і трохи почекати, поки будуть виконуватися роботи. Крім кваліфікованих послуг, і їх більш ніж доступної ціни, очевидною перевагою є можливість провести ремонт, у разі виявлення неполадок, з дисконтом в 15% на послуги і від 7% на запасні частини**, залежно від бренду. Додатковим приємним сюрпризом для клієнтів, які відвідають сервісні станції технічного обслуговування, і скористаються акційними умовами, стане подарунок - накопичувальна дисконтна карта лояльності CarMan & CarWoman. Власники карт зможуть в подальшому отримувати 5% знижки на послуги та запасні частини в сервісній мережі УкрАВТО.

Акція розповсюджується на всі моделі автомобільних брендів ЗАЗ, KIA, OPEL, Chevrolet, Chery і діє в офіційних дилерських центрах мережі УкрАВТО. Щоб отримати детальну інформацію про сервісну акції, що діє в мережі УкрАВТО, достатньо звернутися до офіційного дилера марок ЗАЗ, KIA, OPEL, Chevrolet, Chery у вашому регіоні. Контактна інформація і координати дилерських центрів, а також станцій технічного обслуговування Української Автомобільної Корпорації можна дізнатися в розділі контакти або звернувшись на «гарячу» лінію 0800507717.

 

* Дія карт лояльності «СarMan @ CarWoman» та інші діючі на момент проведення акції пропозиції на всі вищевказані послуги не розповсюджуються та не сумуються.

** Знижка на запасні частини надається залежно від бренду автомобіля. 

*** Вартість шиномонтажу залежить від колісного радіусу.

УкрАВТО у Вашому місті