Новини
22.10.2014

Компанія "ЮМГ" представить продукцію від ТАТА та ЗАЗ на виставці «TIR 2014»

У Київському Міжнародному Виставковому центрі з 28 по 30 жовтня пройде 10-й Міжнародний автосалон вантажних і комерційних автомобілів - TIR 2014. Автосалон TIR - спеціалізований форум, що демонструє комерційні автомобілі, вантажну і спеціальну техніку. Представляючи автотехніку відомих світових виробників, виставка збирає широку професійну аудиторію і є найбільшою демонстрацією досягнень у галузі комерційного, вантажного і пасажирського автотранспорту.

 На стенді компанії «Юніверсал Моторз Груп» - дистриб'ютора вантажних автомобілів ТАТА і автобусів ЗАЗ, що входить до складу Корпорації "УкрАВТО", будуть запропоновані для ознайомлення моделі від 2-ух торгових марок - українського бренду ЗАЗ і індійського бренду ТАТА. Представляти бренд ЗАЗ буде лінійка з декількох модифікацій автобусів: приміський ЗАЗ А07А1-404, міський, - ЗАЗ А10С30 і туристичний - ЗАЗ А10L50. Автовишка, сміттєвоз і молоковоз  - представники комерційної техніки індійського бренду TATA. Усі вони зібрані на базі шасі TATA LPT 613.

64308560

Вперше на ринку України автобуси ЗАЗ з'явилися в 2006 році, це були автобуси ЗАЗ А07А. У 2009 році українському споживачеві була представлена ще одна модель - низкопольный автобус середнього класу ЗАЗ А10 в міській і туристичній модифікації. Пізніше модельний ряд автобусів ЗАЗ поповнився новою модифікацією автобуса А07 - міжміською. На сьогодні майже 2,5 тисячі автобусів ЗАЗ перевозять пасажирів по різних маршрутах на території України.

0

Самою затребуваною технікою у сфері харчової промисловості є молоковози, призначені для транспортування молока, питної і мінеральної води, рослинної олії і тому подібне. Молоковоз, що бере участь у виставці, сконструйований на базі шасі TATA LPT 613. Цистерна виготовлена з нержавіючої сталі, може упродовж декількох годин (навіть при температурі повітря в +35 С) зберігати стабільною температуру тієї рідини, що перевозиться.

0

У сфері комунального господарства велике значення мають сміттєвози - техніка, призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів з контейнерів у бункер, їх ущільнення, транспортування до місць утилізації. Фахівці компанії "Юниверсал Моторз Груп" готові запропонувати два типи сміттєвозів на базі шасі TATA LPT 613.

 На цій же базі - TATA LPT 613 - буде представлена й найвища машина на стенді компанії "Юниверсал Моторз Груп", її виносна стріла сягає 18 метрів. Автовишка, що демонструється, - від італійського виробника OIL&STEEL.

0

Вся робота компанії "Юниверсал Моторз Груп" підпорядкована єдиній меті: надати клієнтові рішення для його бізнесу, що максимально задовольнять його потреби в потужності, продуктивності, працездатності, безпеці.

Чекаємо Вас на стенді компанії "Юниверсал Моторз Груп" з 9 ранку до 18 вечора з 28 по 30 жовтня 2014 р. Адреса: Київ, Броварський проспект 15.

 

Компанія "Юніверсал Моторз Груп" – надійний постачальник рішень для бізнесу. Сервисне обслуговування здійснюється в мережі на всій території України.

 

Детальна інформація про автомобілі ТАТА – на сайті www.bus-truck.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-501-752.

 

Довідка

Дистриб'юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб'ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УкрАВТО у Вашому місті