Новини
22.10.2014

УСПІШНА ТОП-МОДЕЛЬ: ПОНАД 30 ТИС. ЗАМОВЛЕННЬ НА НОВИЙ OPEL CORSA

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рюссельсхайм. Corsa поки офіційно не з'явилася на ринку, але це вже успіх! По всій Європі, більше 30000 клієнтів вже визначилися з новою Corsa, незважаючи на те, що дилери Opel тільки анонсували можливість попереднього замовлення п'ятого покоління компактного автомобіля в серпні, а офіційний старт продажів відбудеться через декілька тижнів. 

"Нова Corsa відмінно стартувала. Навіть при тому, що клієнти ще не побачили її у дилерів і не здійснили тест-драйв, ми ж вже отримуємо численні замовлення. Це свідчить про те, що ми створили переконливе поєднання дизайну, технологій та ціни, які втілилися в новій моделі" сказав Пітер Крістіан Кюсперт, віце-президент з продажу і післяпродажного обслуговування Opel Груп.

"П'яте покоління продовжить історію успіху Corsa. Автомобіль є важливою частиною нашої модельної революції, яка допоможе значно збільшити нашу частку на ринку в ході наступних декількох років", додав Кюсперт. 

Світова прем'єра нової Corsa відбулася на Паризькому автосалоні на початку жовтня. Можливість попереднього замовлення зявилася зпочатку в Німеччині, а тепер Corsa можна замовити практично на всіх ринках, де офіційно представлений Opel. 

"Можливість попереднього замовлення Corsa в Європі має забезпечити додатковий імпульс. Автомобіль популярний не тільки в Німеччині, але і на таких важливих для нас ринках, як Великобританія і Франція" прокоментував Кюсперт. Нова Corsa з'явиться у перших дилерів до кінця цього року. Запуск продажів на ринках по всій Європі буде завершений до січня 2015 року. 

Corsa є одним з найбільш важливих автомобілів в портфелі компанії Opel, що забезпечує близько чверті від загального обсягу продажів. З моменту запуску першого покоління Corsa 32 роки тому, більше 12,4 млн одиниць цієї моделі автомобіля було продано у всьому світі. Попередник нової Corsa був проданий близько 3 мільйонів разів у період з 2006 по 2014 рр. Навіть наприкінці свого "життєвого циклу" попереднє покоління Corsa не втрачало популярності. В поточному році, жодна інша модель Opel не продавалась частіше в Європі, ніж Corsa D. У Німеччині компактний автомобіль лідирував у своєму сегменті за кількістю нових реєстрацій у вересні. 

Нова Corsa сконструйована на принципах точної німецької інженерії, емоційному дизайні і найкращій якості, конкурентними перевагами якої є безпека та системи допомоги водієві в комбінації з новим, ультрасучасним двигуном і трансмісією. 

Нова Corsa є великим гравцем в модельній революції Opel, який готує до запуску 27 абсолютно нових автомобілів і 17 нових двигунів до 2018 року. Таким чином, Opel буде володіти найсильнішим і одним з наймолодших портфелів сегменту компактних автомобілів, ніж коли небудь. Наступного року, наприклад, буде запущено новий KARL.


УкрАВТО у Вашому місті