Новини
14.03.2011

ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens - у новий сезон - на новому автомобілі!

ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens - у новий сезон - на новому автомобілі!

 

Фахівці «АвтоЗАЗ-сервіс» аналізують: ринок нових легкових авто у 2010 році майже повторив результат 2009-го року - близько 170 000. А от відносно продажів представників лінійки ЗАЗ спостерігалась позитивна динаміка +40%! На 2011 рік плани продажів, у тому числі на кредитних умовах, ще більш сміливі. За словами спеціалістів, об’єми продажів авто в кредит будуть і надалі зростати.

 

Такий ріст спричинений перш за все активізацією банківської кредитної активності. Наприклад, сьогодні кожен п’ятий автомобіль бренду ЗАЗ – придбаний в кредит. Преваги кредитних програм не можливо переоцінити. Коли життєві обставини та платіжні можливості на даний момент не співпадають із бажаними, і наявної суми не достатньо для купівлі автомобіля, такі пропозиції стають необхідними. Нормальна європейська практика жити в борг є дещо незвичною для сучасного українця, проте все більше наших співвітчизників пристають на умови банків і таки погоджуються на кредит.

 

«Та і чому б не погодитись. Ми з чоловіком самі вибрали для себе ці умови. Дуже зручно заплатити половину, а потім доплачувати протягом року. Ми впевнені у автомобілі, впевнені у завтрашньому дні», - говорить Тетяна Дегтяренко з Борисполя, яка разом з родиною облюбувала новенький ЗАЗ Lanos з кондиціонером. До того в сім’ї був ЗАЗ Sens, тож якість бренду Дегтяренки перевірили на власному досвіді.

 

З 15 березня  завдяки спеціальним умовам від  партнера ДК «АвтоЗАЗ-сервіс» АБ «Укргазбанк» реально придбати автомобіль без попередніх виснажливих обмежень та заощаджень, адже виплачувати його вартість можна до п’яти років: при цьому щомісячні комісії відсутні! Купувати автомобіль зараз вигідно!

Максимальний строк кредиту

Аванс

Процентна ставка

Разова комісія

Щомісячна комісія (від залишку по кредиту)

36 міс

25%

14,75%

2%

відсутня

60 міс

15,50%

36 міс

50%

14,00%

2%

відсутня

60 міс

15,00%

 

 

 

 

Враховуючи те, що ЗАЗ Lanos і ЗАЗ Sens - це перевірена роками якість та високий рівень сервісного обслуговування клієнтів у широкій дилерській мережі, дана пропозиція для тих, хто мріє про авто, але не має всієї суми - шанс зустріти нову весну на новому автомобілі!

 

ЗАЗ Lanos, а також модель Sens за ціною 71 680 грн. та 58 880 грн. відповідно є в дилерських центрах ЗАЗ, по всій території України. Детальний перелік автосалонів можна знайти: http://www.lanos-ua.com/dealers.html/

 

Подробиці кредитної пропозиції Вам повідомлять продавці-консультанти салону ЗАЗ або працівники «гарячої» лінії: 0800500233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів по всій території України безкоштовні) Також детально з брендом ЗАЗ і модельним рядом Вас познайомить офіційний сайт www.lanos-ua.com

УкрАВТО у Вашому місті