Новини
17.11.2014

У Дубаї відбувся захоплюючий фінал ювілейного Polo-Tour Maserati в партнерстві з La Martina

У минулий вікенд завершилася серія з п'яти турнірів ювілейного Polo-Tour Maserati. Цього сезону престижний турнір проходив за підтримки бренду Maserati, який відзначає в 2014 році свій столітній ювілей і компанії La Martina, що займається розробкою і виробництвом одягу та екіпіровки для гри в поло.

У фінальній стадії «La Martina Argentina Polo Cup», в захоплюючій та гострій боротьбі команда «Desert Palm» взяла верх над командою «Maserati». Більш ніж 65 гравців з 12 країн світу взяли участь в даному турнірі, який був зіграний в ідеальних погодних умовах, під ясним блакитним небом на території поло-клубу шикарного готелю Desert Palm. Змагання відвідали перші особи країни - Принцеса Хайя Бинт Аль Хусейн, віце-президент і прем'єр-міністр ОАЕ, а також представники бізнес-еліти.

0

Говорячи про співпрацю з «La Martina Polo», Умберто Чіні, керуючий директор Maserati на зарубіжних ринках, сказав: «Це вже друга наша співпраця на поло-турнірах такого масштабу, і ми пишаємося тим, що ми є частиною цього чемпіонату знову. Це захоплююча подія дозволяє об'єднати світ спорту і моди, представляючи у всій красі і демонструючи всю елегантність і витонченість двох розкішних брендів».

0

Крім спортивного аспекту, тісний зв'язок між Maserati і La Martina включає такий успішний проект, як розроблена спільно капсульна колекція одягу та аксесуарів. Вона покликана продемонструвати італійську розкіш і стиль з безкомпромісним прагненням до спортивних перемог у всесвітньо відомому поло-турнірі.

«Наша філософія - зазначає Ландо Сімонетті, засновник марки La Martina - постійно асоціюватися з ексклюзивністю та успішністю. Саме тому ми прагнемо співпрацювати з брендами, які уособлюють собою емоції, пристрасть, творчість і постійне бажання до досконалості та перемогам!»

Нагородження кращого гравця турніру буде проведено в січні 2015 року у Флоренції, де відбудеться урочиста церемонія в рамках міжнародної виставки чоловічої моди Pitti Immagine Uomo.

0

З більш детальною інформацією про «Maserati Centennial Polo Tour» можна ознайомиться на сайті www.maseratipolo.com

УкрАВТО у Вашому місті