Новини
26.11.2014

ПРЕМ'ЄРА КОНЦЕПТУ CHEVROLET COLORADO ZR2 В ЛОС-АНДЖЕЛЕСІ

У Лос-Анджелесі пройшов публічний дебют концептуального пікапа Chevrolet Colorado ZR2. На відміну від свого родоначальника, базової версії, автомобіль відрізняється спеціальною підготовкою для їзди по глухому бездоріжжю. Крім технічних змін у концепту Chevrolet Colorado ZR2 в значній мірі змінився і зовнішній вигляд. Зокрема, концептуальний пікап отримав модифіковану передню і задню частину. 

0

За рахунок змін передньої і задньої частини пікапа інженерам вдалося значно збільшити кути з'їзду і в'їзду, які тепер складають 22,7 та 30,7 градусів. У стандартного пікапа Chevrolet Colorado ці показники дорівнють 21 і 25 градусам.

Крім цього, Chevrolet Colorado ZR2 має збільшений дорожній просвіт (на 50 мм) і збільшену ширину (на 100 мм). 

Для кращого подолання глухого бездоріжжя концептуальний пікап Chevrolet Colorado ZR2 оснастили спеціальними амортизаторами King, масивними 18-дюймовими алюмінієвими дисками з позашляховими покришками, розмірністю 275/65. Плюс, автомобіль отримав буксирувальні петлі, повнорозмірне запасне колесо і спеціальний рейковий домкрат. 

2

Концептуальний пікап Chevrolet Colorado ZR2 використовує новий дизельний двигун Duramax. Ця силова установка, об'ємом 2,8 літра, здатна видавати 183 к.с. при 500 Нм крутного моменту. Тандем двигуну складає 6-ступінчатий  "автомат" і система повного приводу. Передня і задня вісь має електронне блокування диференціала.

3

"Дизайн концепту ZR2 є функціональним," коментує маркетинг менеджер Colorado Тоні Джонсон. "У його основі лежить потреба в подоланні кам'янистого бездоріжжя, а також естетика автомобіля-переможця з усіма складовими, що сприяють безпечній та стійкій їзді по бездоріжжю."

Нагадаємо, що раніше (у вересні 2014-го) компанія Chevrolet також представила прототип Colorado Sport. Ключовими особливостями тієї версії є система кріплення великогабаритних предметів (наприклад, велосипедів або каяків), стабілізатор поперечної стійкості, а також 21-дюймові колісні диски.

 

Промо-ролик: http://youtu.be/g1hq1aILvbE

 

УкрАВТО у Вашому місті