Новини
10.12.2014

ЗАЗимуємо разом. Салони ЗАЗ гостинно запрошують.

Автомобілі ЗАЗ, що реалізовуються через дилерську мережу компанії «АвтоЗАЗ-Сервіс», як і раніше, бажані для  більшості українських автолюбителів, що вибирають собі перший автомобіль. Бренд ЗАЗ улюблений та вшанований дійсними поціновувачами марки, а сотні тисяч автомобілів, що продані за останнє десятиліття, – підтвердження прихильності до бренду в Україні.

 

Проте іноді, коли коштів на повну вартість автомобіля немає, а бажання здійснити мрію – придбати автомобіль є, рекомендуємо звернути увагу на пропозиції від фінансових установ – банків, що є надійними та постійними партнерами компанії «АвтоЗАЗ-сервіс».

Дистриб'юторська компанія «АвтоЗАЗ-Сервіс», пропонує своїм клієнтам вигідні кредитні умови від декількох Банків-Партнерів: "Креді Агріколь Банк", "Кредо Банк", "Правекс-Банк", "Укргазбанк", "УкрСиббанк", "Укрсоцбанк".

Умови кредитування від «Кредо Банк»:

ü  аванс від 10%;

ü  термін кредитування – до 84 міс;

ü  без прихованих щомісячних комісій за обслуговування кредиту,

ü  розмір разових платежів Банку за оформлення кредиту від 0%;

ü  дострокове погашення без штрафних санкцій;

ü  страхування КАСКО та ОСАГО від  СК “Експрес Страхування”.

 

Приклад розрахунку щомісячних платежів  на ZAZ Sens, вартістю 105 860 грн., відповідно до умов кредитних пропозицій, представлених в системі “Експрес Кредит” (станом на 10 грудня 2014 р.)

Модель

Ціна, грн, з ПДВ

Початковий внесок

Річна ставка кредитування, %

Термін кредитування, міс.

Орієнтовний

щомісячний платіж по кредиту, грн.

Sens

105 860

10%

10 586

12,99%

84

1 732,70

50%

52 930

10,99%

906

* Дані мають попередній інформаційний характер

Отже, завітайте до салонів, обирайте автомобіль та користуйтесь пропозиціями від фінансових Партнерів. Робіть собі та своїй родині подарунок до Новорічних свят - ставайте власниками авто! 

 

Більш детальна інформація про моделі ЗАЗ   на сайті www.zaz.ua, а також за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні).

 

Відвідайте сторінки ЗАЗ у соціальних мережах:

www.facebook.com/autozaz.ua 

www.vk.com/autozaz_ua 

www.youtube.com/user/avtozazua


ДОВІДКА
Офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні Філія «АвтоЗАЗ-сервіс». З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена ​​автомобілями ЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-up.

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» – це розвинена мережа дилерських центрів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування, і закінчуючи офіційним гарантійним і післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ у будь-якій точці України.

УкрАВТО у Вашому місті