Новини
15.12.2014

ПРИГОЛОМШЛИВИЙ УСПІХ OPEL ADAM R2

Рюссельсхайм. Opel ADAM R2 викликав фурор на європейських гоночних трасах і показав себе гідним конкурентом вже в перший рік міжнародної реєстрації (омологації). У 39 заїздах пілоти, які виступали на 190-сильному ADAM R2, здобули 28 перемог у класі / дивізіоні і в чотирьох національних чемпіонатах.

0

• Opel ADAM R2 зробив фурор на європейських ралійних трасах

•            Чемпіонати в Німеччині, Іспанії та Франції

• 28 перемог в класі / дивізіоні за результатами 39 заїздів

У минулі вихідні гоночні ADAM R2 підрозділу Opel Motorsport поліпшили результати в ході чемпіонату Франції з ралі. У фіналі сезону пілот Йоан Бонато (Yoann Bonato) обійшов 42-х суперників на ралі Дю Вар на півдні Франції, став переможцем у сезоні і здобув першість у категорії R2. Шарлотта Бертон (Charlotte Berton) в п'ятий раз підтвердила свій успіх, здобувши перемогу в жіночому чемпіонаті Франції з ралі.

Заводський пілот Opel Маріан Грібель (Marijan Griebel) виграв шість з восьми національних етапів чемпіонату Німеччини з ралі, а також чемпіонат ADAC GT Masters і здобув перемогу в п'ятому дивізіоні перед стартом фінального заїзду сезону. Крім того, Грібель став переможцем у категорії R2 на одному з етапів чемпіонату світу з ралі - Ралі ADAC у Німеччині.

На чемпіонаті Іспанії з ралі домінував Естебан Валлін (Esteban Vallin) з іспанської команди Red Opel Motorsport. За вісім перемог у класі пілот удостоєний звання чемпіона в категорії R2. Він також посів друге місце в другому дивізіоні серед пілотів передньопривідних автомобілів і фінішував четвертим в загальному заліку.

«Зміна рішення також вплинуло на хід європейського чемпіонату. Наш ADAM R2 відразу ж проявив себе як сучасний, швидкий і надійний ралійний автомобіль. 28 перемог в 39 заїздах говорять самі за себе. Чемпіонати в Німеччині, Франції та Іспанії поряд з гучними перемогами в чемпіонатах світу та Європи не залишилися непоміченими. Нам дуже приємно, що з'являється все більше замовлень в Європі, оскільки вони демонструють, що ADAM R2 - приголомшливо успішний автомобіль».