Новини
17.03.2011

Kia Motors отримала нагороди конкурсу Red Dot Design awards

- Автовиробник вертається додому з двома нагородами;

- Новий седан КІА Optima отримує звання кращого з кращих;

- KІА Sportage підтверджує успіх власного дизайну премією red dot design;

- Квартет КІА, відзначений нагородами за дизайн.

 

У цьому році компанія Kia Motors удостоєна вищих нагород дизайнерського конкурсу Red Dot Design Awards відразу в двох номінаціях.

Журі, до складу якого увійшли визнані фахівці в галузі дизайну, відзначили престижними преміями Red Dot Design динамічний кросовер KІА Sportage та седан KІА Optima. Члени журі звернули особливу увагу на новий Optima, присвоївши йому звання «Кращий з кращих». Це найвища оцінка, якою відзначають лише найкращі продукти в кожній категорії.

Таким чином, нагородами Red Dot design відзначені вже чотири моделі KІА. Серед них KІА Venga, яка отримала нагороду в 2010 році і KІА Soul, відзначений у 2009 році. У грудні минулого року KІА Optima і KІА Sportage також отримали премії в галузі дизайну iF Product Design Awards 2011.

«Ми дуже пишаємося тим, що KІА Optima і новий KІА Sportage отримали премії Red Dot Awards. Ці нагороди стали найвищим визнанням роботи наших міжнародних дизайнерських команд і свідчать про правильність нашої дизайн-стратегії. Звичайно, ми особливо раді званню «Кращий з кращих», отриманому нашим новим седаном. KІА Optima випромінює потужну енергію. Він вирізняється плавними лініями та елегантними, але не складними формами, що привертають увагу так само, як чудово зшитий італійський костюм», - говорить головний дизайнер KІА Пітер Шрайєр.

Старший виконавчий Віце-Президент та Операційний директор Корпорації Kіа Motors, Томас О, підкреслює важливість дизайну: «Нагороди Red Dot - це фантастичний успіх для нашої марки. Вони дали нам змогу пересвідчитись  в революційному дизайні  та прекрасній цінності за ту ціну, що її пропонує КІА. Високе ж визнання КІА Optima звичайно додає імпульсу для всесвітнього запуску цього розкішного седану у цьому класі, де ведеться найзапекліша боротьба».

Red Dot Product Design Awards - один з найпрестижніших міжнародних конкурсів в області дизайну. Він проводиться дизайнерським центром Північної Рейн-Вестфалії з 1955 року. У цьому році близько 1 700 виробників з 60 країн представили на конкурс 4433 продуктів.

До міжнародного журі увійшли визнані фахівці в галузі дизайну. Вони оцінювали продукти за такими критеріями, як інноваційність, функціональність, ергономічність, надійність, екологічна безпека і простота використання.

УкрАВТО у Вашому місті