Новини
29.12.2014

Бренд КІА – учасник талант-шоу «Танцюють всі!»

Новий КІА Soul та KIA Sportage FL засвітились на знімальному майданчику в 7-му сезоні проекту «Танцюють всі!» в Україні.

Тримаючи руку на пульсі найцікавіших подій та проектів в Україні, бренд КІА став партнером одного з найпопулярніших талант-шоу «Танцюють всі!» на території України.

Фіналісти 7-го сезону приїжджали на тренування на новому KIA Soul, а журі та хореографи їздили на KIA Sportage FL.

Бренд КІА в Україні не вперше підтримує цікаві та значущі події. Цьогоріч, за його підтримки пройшов допремєрний показ епічного українського фільму режисера Олеся Саніна, «Поводир», який став номінантом на премію «Оскар» від України.

Корпорація КІА Моторс славиться по всьому світу своєю ініціативністю та участю у провідних мистецьких подіях. Так, у 2013 році бренд підтримав конкурс YouTube Music Awards. Тоді церемонія стала однією з найпопулярніших подій у світі музики, зібравши більше 54 мільйонів переглядів.

У 2015 році КІА підтримає YouTube Music Awards знову. В його рамках будуть обрані найбільш значущі виконавці року.

Довідка

Наразі модельний ряд KIA в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» налічує 12 моделей – Carens, Quoris, Cerato, Cee’d, cee’d Sportswagon, pro_ceed, Optima, Picanto, Rio(седан та хетчбек), Sorento, Soul, Sportage.

 _________________  

Офіційний дистриб’ютор автомобілів КІА – компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» – заснована Корпорацією УкрАВТО. Дилерська мережа «ФАЛЬКОН-АВТО» в Україні включає 67 автосалонів.

Веб-сайт – www.kia.ua

KIA на Facebook - http://www.facebook.com/kia.ua

Корпорація KIA Motors, заснована у 1944 році, є найстарішим автомобільним підприємством Південної Кореї. Продаж продукції відбувається в широкій дилерській мережі, в яку входять понад 4600 автосалонів в 172 країнах світу.

Веб-сайт – www.kia.com

УкрАВТО у Вашому місті