Новини
30.01.2015

KIA представить концептуальний кросовер в Чикаго!

На Автосалоні в Чикаго, який стартує 12 лютого 2015 року, KIA Motors представить новий концепт-кар - високотехнологічний повноприводний електромобіль (e-AWD).

Ефектний кросовер був створений в Каліфорнійському дизайн-центрі KIA і націлений на жителів мегаполісів, які люблять здійснювати заміські виїзди, відчуваючи при цьому мінімум обмежень.

За технічними можливостями компактний e-AWD кросовер відповідає духу подорожей як рівнинною,  так і пагорбистою місцевістю і забезпечує надійність і впевненість поза міськими вулицями.

Цей електро-кросовер розрахований на те, щоб стати надійним, практичним, зручним і екологічно чистим напарником водіїв у найширшому спектрі заміських пригод - від катання на лижах і сноубордах до туристичних походів і прогулянок на гірському велосипеді.                      

Довідка

Наразі модельний ряд KIA в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» налічує 12 моделей – Carens, Quoris, Cerato, Cee’d, cee’d Sportswagon, pro_ceed, Optima, Picanto, Rio(седан та хетчбек), Sorento, Soul, Sportage.

 _________________  

Офіційний дистриб’ютор автомобілів КІА – компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» – заснована Корпорацією УкрАВТО. Дилерська мережа «ФАЛЬКОН-АВТО» в Україні включає 67 автосалонів.

Веб-сайт – www.kia.ua

KIA на Facebook - http://www.facebook.com/kia.ua

Корпорація KIA Motors, заснована у 1944 році, є найстарішим автомобільним підприємством Південної Кореї. Продаж продукції відбувається в широкій дилерській мережі, в яку входять понад 4600 автосалонів в 172 країнах світу.

Веб-сайт – www.kia.com

УкрАВТО у Вашому місті