Новини
17.02.2015

Водійські курси Maserati 2015

29 квітня на автодромі Varano de 'Melegari стартують курси водіння Master GT. Очолить команду інструкторів колишній італійський гонщик Формули 1 - Андреа де Адамик.

Розклад курсів Maserati в 2015 році пропонує широкий спектр різноманітних ексклюзивних пропозицій, як для вже існуючих, так і для потенційних клієнтів. У цьому сезоні був спеціально розроблений новий формат курсів під назвою «Master Warm Up», класичні одно-дводенні пакети «GT Master», «Master Italian Lifestyle Experience» і «Майстер High Performance».

Автодром Varano de 'Melegari, знаходиться в двадцяти кілометрах від Парми. Маючи в наявності все необхідне обладнання для проведення водійських курсів водіння, він є ідеальним місцем для вивчення та отримання практичних навичок на всіх складних ділянках треку.

0

Трек обладнаний установкою штучного дощу з центральним пунктом управління, ділянками траси зі зниженим коефіцієнтом зчеплення автомобіля з дорожнім покриттям, електронним симулятором, бортовою телеметрією, а також аудиторією для проведення лекцій з використанням комп'ютера.

В автопарку представлені п'ятнадцять тестових автомобілів Maserati, кожен з яких обладнаний аудіо та відеосистемами записи, встановленими на борту. Мета курсів водіння, які пропонує Maserati, полягає в досягненні абсолютного взаємозв'язку між водієм і автомобілем, а також у розвитку професійних навичок управління потужними і швидкісними моделями Maserati.

 

Детальна програма курсів на 2015 рік

 

Master Master Warm Up - 5-го травня / 26-го червня / 21-го вересня 

Новий формат, який в цьому сезоні пропонує Maserati буде присвячений залученню гостей у світ бренду Maserati. Він включає в себе відвідування заводу в Модені, кілька навчальних тест-драйвів, як на треку, так і на дорогах загального користування. Все це відбувається під ретельним наглядом інструкторів-професіоналів. Індивідуальне навчання з інструктором дозволяє послідовно і безпечно отримати задоволення від водіння Maserati.

Кількість учасників: 24, по 6-8 чоловік у кожній групі.

 

Master GT 1 Day - 14-го травня / 2-го липня / 16-го жовтня

Курс являє собою унікальну комбінацію з теорії і практики спортивного водіння за підтримки професійних інструкторів, метою яких є розкрити для вас всі можливості автомобілів Maserati і пояснити нюанси управління в складних ситуаціях.

Кількість учасників: 24, по 6-8 чоловік у кожній групі.

0

 

Master GT 2 Days - 29-30 квітня / 29-30 травня / 17-18 червня / 6-7 липня / 30 вересня - 1 жовтня / 29-30 жовтня

Буде корисний тим, хто хотів би отримати більш глибоке розуміння просунутих методів водіння в максимальній безпеці. Кожен учасник отримує персональну підготовку від інструкторів та протягом двох днів впроваджує навички на трасі. Захоплюючий курс призначений для найвимогливіших водіїв.

Кількість учасників: 24, по 6-8 чоловік у кожній групі.

0

 

Master Italian Lifestyle Experience - 16 і 17 липня

Курс пропонує водієві і його супутнику поринуть у світ італійського стилю та елегантності.

Крім гоночних випробувань, пакет включає в себе ексклюзивний екскурсійний тур по місцях Флоренції і Парми. Це програма забезпечить чарівну атмосферу для обох учасників туру.

Кількість учасників: 12/24

0

 

Master High Performance - 7 і 8 жовтня

Даний курс є продовженням програми GT і є високопрофесійним, і технічно більш ускладненим. Курс розроблений з метою запропонувати учасникам пізнати динаміку і керованість Maserati GranTurismo, тестуючи автомобіль в більш інтенсивній і індивідуальній формі.

Кількість учасників: 24, по 6-8 чоловік у кожній групі.

 

 

Більш детальну інформацію про умови відвідування курсів водіння Maserati можна дізнатися у офіційного дистриб'ютора в Україні - компанії Гранд Автомотів.

www.maserati.ua

 

УкрАВТО у Вашому місті