Новини
03.03.2015

Maserati на Женевському Автосалоні 2015

Відзначивши торік сторіччя з дня заснування бренду, Maserati c гордістю оголосила успішні результати продажів на світовому ринку. У 2014 році Maserati продали близько 36 500 автомобілів по всьому світу, збільшивши продажі на 136% порівняно з 2013 роком і майже в 6 разів більше в порівнянні з показниками 2012 року. Чистий прибуток склав 2,8 млрд євро (1,7 млрд євро в 2013 році). Показник EBIT покращився до 275 млн євро з 106 млн євро в 2013 році. Зростання відбулося на всіх основних ринках, на яких присутній бренд Maserati. Такі вражаючі результати були досягнуті завдяки продажам спортивного седана E-класу Maserati Ghibli, нового представницького флагмана Quattroporte 6-го покоління, і ексклюзивних розкішних моделей GranTurismo і GranCabrio.

0

Зміцнюючи концепцію неперевершеної розкоші і елегантності, виробник заявляє про серійний запуск двох моделей Quattroporte і Ghibli, з обробкою інтер'єру, який розроблений на мануфактурі Lanificio Zegna в Триверо.

0

Починаючи з цієї осені, для шанувальників італійських брендів опціонально буде доступний пакет для інтер'єру від Ermenegildo Zegna. Спеціальний пакет включатиме в себе шкіряну обробку Poltrona Frau зі 100% натуральними волокнами Zegna Mulberry Silk, вставками на сидіннях, дверних панелях і внутрішнім облицюванням даху салону. Вишуканий концепт-кар Ghibli Ermenegildo Zegna Edition, представлений на виставці в Женеві, уособлює стиль, якість і успіх двох видатних італійських брендів. Випуск автомобілів планується в трьох кольорових варіантах для інтер'єрів седанів Quattroporte і Ghibli.

0

0

На виставковому стенді Maserati представлений весь поточний модельний ряд бренду, на чолі з флагманським седаном Quattroporte, у задньопривідній і дизельній версіях. Лідер продажів Ghibli презентовано в повнопривідній і дизельній версіях, а ексклюзивні спорткари - GranTurismo MC Stradale і GranCabrio MC представлені в ювілейній версії Centennial Edition.

УкрАВТО у Вашому місті