Новини
16.03.2015

Італійські мотоцикли Ducati взяли участь у виставці «Мотобайк 2015»

На минулих вихідних у Києві відбулася виставка Мотобайк, де шанувальникам швидкої їзди були представлені існуючі моделі та новинки від провідних імпортерів мототехніки. Враховуючи той факт, що італійські мотоцикли протягом останніх років постійно є володарями різних титулів в категоріях найкрасивіших байків, офіційний дистриб'ютор Ducati в Україні не залишив без уваги найвизначнішу подію мотоциклетного світу в Україні.

0

Враховуючи початок весняного сезону, бренд Ducati оголосив акційні ціни на складські мотоцикли, представлені в рамках виставки. На стенді Ducati увазі публіки були запропоновані такі культові моделі як:

• Ducati Monster 696 за акційною ціною від 8400 євро *

• Ducati Monster 1100 за акційною ціною 11 200 євро *

• Ducati Streetfighter 848 за акційною ціною 12 300 євро *

• Ducati Multistrada 1200 за акційною ціною 16 300 євро *

• Ducati Hypermottard за акційною ціною 11 500 євро *

0

0

Крім привабливих цін на складські мотоцикли, офіційний дистриб'ютор анонсував старт продажів культової моделі Scrambler, який запланований на 26 березня.

0

Новий Ducati Scrambler є спадкоємцем старої однойменної моделі, яка востаннє була випущена 40 років тому. Відроджений Scrambler означає для Ducati фактично народження нового бренду, демонструючи новий підхід до мотосвіту. Мотоцикл виконаний у вінтажному стилі, проте ретро-стиль тут чудово поєднується з сучасними технологіями.

3

Новий Scrambler обзавівся 803-кубовим V-твіном, "запозиченим" у Monster 796 і переробленим для отримання більш згладжених, прогнозованих реакцій на ручку газу, а також отримання "на виході" 75 л.с. і 67,8 Нм. Новинку відрізняє ґратчаста рама, литий алюмінієвий маятник, 18-дюймове легкосплавне колесо спереду і 17-дюймове ззаду, взуті в гуму подвійного призначення Pirelli, сталевий бак і гальма Brembo з двоканальної ABS в базовій комплектації. Підвіска новинки складається з 41-міліметрового "перевертиша" спереду і моноамортизатора з регулюванням преднатяга пружини ззаду. Суха маса байка 170 кг. З інших особливостей можна виділити широке кермо, світлодіодну оптику і цифрову приладову панель.

57

Мотоцикл випускається в чотирьох версіях: Icon, UrbanEnduro, FullThrottle і Classic. Кожна з них виконана в своєму особливому стилі. Icon отримав червону і жовту колірні схеми, UrbanEnduro - зелений колір, FullThrottle відрізняється простотою виконання, а Classic отримав комфорт сучасного мотоцикла.

Версія Icon випущена першою в продаж.

Вона буде доступна в Україні вже в найближчі дні за ціною від 10 300 євро. FullThrottle, UrbanEnduro і Classic також можна замовити у офіційного дилера, їх вартість буде починатися від 11 720 євро.

Більш детальну інформацію про моделі Ducati можна дізнатися в дилерському центрі АЦ на Московському (044) 206-20-02 або на сайті www.ducati-kiev.com

67

 

* Ціни вказані на складські мотоцикли 2013 випуску. Ціни еквівалентні вказаній сумі у Євро за комерційним курсом міжбанку: 29,64 грн станом на 11.03.2015 р. Ціна включає ПДВ. Всі розрахунки в гривнях. Продавець залишає за собою право змінювати комплектації і ціни.

УкрАВТО у Вашому місті