Новини
17.03.2015

Сервісна мережа УкрАВТО запрошує всіх автомобілістів на весняний сервіс за ціною від 123 грн.

Вже стає доброю традицією, з приходом весняного тепла, пропонувати власникам автомобілів спеціальні цінові умови на найбільш затребувані в перехідний сезон послуги сервісу. Не став винятком і цей рік: в перший весняний місяць року на сервісних станціях Корпорації УкрАВТО клієнти можуть скористатися чудовою можливістю і отримати цілий ряд послуг за ціною від 123 грн.

Особливістю весняного сервісу від УкрАВТО цього року є те, що доступною ціновою пропозицією можуть скористатися не тільки власники автомобілів більше 20 всесвітньо відомих брендів, офіційним дилером з яким є Корпорація УкрАВТО, а й власники легкових автомобілів інших брендів, представлених на території України.

Так, протягом півтора місяців, починаючи з 17 березня і до 30 квітня, у всіх сервісних центрах Корпорації УкрАВТО у всіх регіонах України, за винятком тимчасово окупованих АР Крим і територій, де проводиться АТО, фіксуються ціни на весняні сервісні послуги для всіх легкових автомобілів:

- Регулювання кутів встановлення коліс - від 123 грн.;

- Послуги шиномонтажу - від 123 грн. за 4 колеса в залежності від радіуса;

- Комплексна діагностика за 123 грн;

- Перевірка і заправка системи кондиціонування повітря - від 222 грн.

Також на виявлені в процесі діагностики неполадки для власників автомобілів брендів , не представлених в мережі УкрАВТО, діють дисконтні умови в розмірі 15% на усунення несправностей і до 10% на запасні частини. При цьому, всі роботи виконуються висококваліфікованим персоналом, який володіє навичками ремонту автомобілів різних брендів, а наявність технологічних карт і сучасного обладнання дозволяє виконати всі операції якісно.

Станції технічного обслуговування Корпорації УкрАВТО запрошують усіх автомобілістів переконатися особисто у високій якості ремонтних робіт та послуг, що надаються, а гарантія на роботи та спеціальні цінові умови будуть додатковим аргументом у виборі партнера для сервісу автомобіля.

Акційні спеціальні цінові умови поширюються на всі моделі автомобільних брендів без винятку, і діють в офіційних дилерських центрах мережі УкрАВТО. Щоб отримати детальну інформацію про сервісну акцію, що діє в мережі УкрАВТО, достатньо звернутися до офіційного дилера у Вашому регіоні. Контактна інформація та координати дилерських центрів, а також станцій технічного обслуговування Української Автомобільної Корпорації можна дізнатися на сайті в розділі Дилери або звернувшись на «гарячу» лінію 0800507717.

 

УкрАВТО у Вашому місті