Новини
23.03.2015

Компанія «ЮМГ» взяла участь у спільній нараді щодо автотранспорту в Україні

 

17 березня 2015 року відбулася Спільна нарада Міністерства інфраструктури України, ВГО «ВААП», федерації «УКРАВТОТРАНС», Укртрансінспекції, керівників обласних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міст. Представники компанії «Юніверсал Моторз Груп» взяли участь у обговоренні питань галузі автомобільного транспорту. На нараді підіймалися питання, пов’язані з:

  • тарифною політикою;

  •  діяльністю на ринку так званих «нелегальних» автомобільних перевізників;

  •  умовами роботи всіх суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів;

  •  європейськими умовами допуску до надання послуг на автобусних маршрутах.

 0

«Наша компанія може на ринок поставляти техніку, що допоможе відбудувати сферу громадських перевезень. ЗАЗ А07А – один із найпопулярніших в модельній лінійці автобусів ЗАЗ.коментує Генеральний директор компанії «Юніверсал Моторз Груп»  Олександр Погорілий. – Достатньо поглянути на учасників дорожнього руху, в якому громадський транспорт великою мірою представляють саме модифікації даної моделі. Це закономірно, враховуючи переваги моделі над представниками у своїй конкурентній групі».

0

Учасники наради прийняли ряд важливих рішень, що дозволять галузі ефективно розвиватись. Одне з рішень: спільно з заінтересованими централь-ними органами виконавчої влади,  галузевими громадськими та профспілковими організаціями розробити «Дорожню карту», щодо вирішення проблемних питань галузі пасажирського автомобільного транспорту.

 

Приймаючи участь в обговоренні питань на самому високому рівні, компанія ЮМГ слідує своїй місії – бути надійним постачальником рішень для бізнесу.

 

Сервісне обслуговування здійснюється в мережі на всій території України.

 

 

 

Детальна інформація про автомобілі ТАТА – на сайті www.bus-truck.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-501-752.

 

 

 

Довідка

 

Дистриб'юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб'ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.
УкрАВТО у Вашому місті