Новини
25.03.2015

В рамках Mercedes Benz Kiev Fashion Days, Ducati презентує нові моделі мотоциклів

З 27 по 29 березня в НСК Олімпійський відбудеться десятий сезон міжнародного тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Вперше в ювілейному проекті fashion-індустрії бере участь провідний італійський преміум мотобренд Ducati.

Протягом усіх 3-х днів показів для всіх гостей заходу будуть представлені останні новинки італійського мотоконцерна.

Так, 27 березня о 17.00 відбудеться презентація та одночасний старт продажів культової моделі Scrambler. Мотоцикл виконаний у вінтажному стилі, проте ретро-стиль тут чудово поєднується з сучасними технологіями. Новий Scrambler обзавівся 803-кубовим L-твіном, "запозиченим" у Monster 796 і переробленим для отримання більш згладжених, прогнозованих реакцій на ручку газу, а також отримання "на виході" 75 л.с. і 67,8 Нм. Мотоцикл випускається в чотирьох версіях: Icon, UrbanEnduro, FullThrottle і Classic. Кожна з них виконана в своєму особливому стилі. Icon отримав червону і жовту колірні схеми, UrbanEnduro - зелений колір, FullThrottle відрізняється простотою виконання, а Classic отримав комфорт сучасного мотоцикла.

0

На тижні моди буде презентована версія Icon, вона ж надійде в продаж першою в Україні і буде доступна за ціною від 10 300 євро. FullThrottle, UrbanEnduro і Classic також можна замовити у офіційного дилера, їх вартість буде починатися від 11 720 євро.

Під час презентації нового байка, одна з найуспішніших українських дизайнерів Anna K представить свою колаборацію з Scrambler Ducati, а також проведе спеціальний розіграш футболок і нарядів для всіх шанувальників марки.

Крім Ducati Scrambler на експозиції Ducati будуть показані такі новинки як:

 

-Ducati Monster 821

1

 

-Ducati Diavel Carbon Red

2


-Ducati Superbike 899

1

 

 

Враховуючи  початок весняного сезону, запрошуємо всіх шанувальників швидкої їзди та красивих байків, відвідати НСК Олімпійський і наживо познайомиться з новинками від Ducati.


УкрАВТО у Вашому місті