Новини
20.03.2011

Продажі KIA зросли на 18,5% у лютому

-    У лютому 2011 року в світі продано 169 727 автомобілів КІА, що на 18,5% більше, ніж у лютому минулого року

-    У лютому темпи зростання продажів КІА порівняно з цим самим місяцем 2010 року у всіх регіонах склали від 5,4% до 35,6%.

 Корпорація KIA Motors повідомила дані глобальних продажів автомобілів, які у лютому цього року склали 169 727 автомобілів. Ця цифра демонструє 18,5% зростання обсягу продажів порівняно з попереднім роком.

Продажі лютого в Північній Америці, Європі, Кореї, на загальних ринках та в Китаї порівняно з попереднім роком зросли на 35,6%, 18,6%, 17,5%, 15,3% та 5,4%, відповідно. Є привід для гордості у КІА і в Україні: за підсумками січня і лютого автомобілі КІА міцно закріпились в десятці найпопулярніших.

Бестселером лютого на зарубіжних ринках залишається KIA Cerato – продано 30 688 автомобілів.  Друге місце тримає KIA Sportage (22 275 автомобілів), КІА Rio – на 3-му місці (15 851 проданий автомобіль). КІА Sorento розмістився на 4-му місці (14 460 одиниць), замикає «п’ятірку» міський кросовер KIA Soul  з 12 722 автомобілями.

 

            Старший виконавчий Віце-Президент та Операційний директор KІА Motors Corporation, Томас О, наголосив: «Хоча загальна картина ринку поки що неясна через ціни на нафту, ми в КІА переконані, що досягнемо потужного  приросту в усіх регіонах. Впевненості додають наші новинки КІА Picanto та KIA Riо, представлені минулого тижня на Женевському Автосалоні, з новим, визначним дизайном та економічними трансмісіями».

 

                                                                              ***                                        

Наразі модельний ряд KIA в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» налічує 11 моделей – Carens, Cerato, Cerato Koup, Cee’d (три типи кузовів), Mohave, Picanto, Rio (два типи кузовів), Sorento, Soul, Venga та Sportage.

 

Винятково висока якість продукції – ключова складова філософії бренду KIA.

_________________

Довідка:

Офіційний дистриб’ютор автомобілів КІА – компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» – заснована Корпорацією УкрАВТО. Дилерська мережа «ФАЛЬКОН-АВТО» в Україні включає 68 автосалонів.

Веб-сайт – www.kia.ua 

УкрАВТО у Вашому місті