Новини
05.05.2015

Доступні ціни на запасні частини для доступних автомобілів ЗАЗ.

           Офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні компанія «АвтоЗАЗ-сервіс», інформує про істотне зниження цін на весь асортимент запасних частин до автомобілів бренду «ЗАЗ».

        Виявляючи лояльність до клієнтів в економічно непростий час, виробник суттєво знизив ціни на оригінальні запасні частини до 80% *. Так, наприклад, крило переднє для автомобіля ЗАЗ Vida можна придбати за ціною 420 грн.** А також безліч інших вигідних пропозицій, особливо актуальних після зимової експлуатації автомобіля. Зустріти літній період на автомобілі, готовому до літніх поїздок за місто, на дачу або до моря, можна при мінімальних грошових витратах.

       Пропозиція, яка діє від виробника, також буде цікаво власникам дрібного і середнього бізнесу, які займаються реалізацією оригінальних запасних частин до автомобілів ЗАЗ.

             При установці запчастини на офіційному сервісі сума економії може ще збільшитися, оскільки діють акційні пропозиції для автомобілів незалежно від року випуску: знижка на роботи від 7% до 15% при купівлі та встановлення на офіційній СТО дилерської мережі УкрАВТО.

         Ціни діють у всій дилерській мережі СТО Корпорації УкрАВТО, спеціальна пропозиція поширюється, як для покупців в роздріб, так і для клієнтів, що бажають придбати запасні частини оптом.

             Особливо зручно скористатися пропозицією з ремонту автомобіля в період травневих свят - залишивши його на СТО в максимально зручний для Вас час. Переконайтеся у високій якості офіційного сервісу і невисокої вартості запасних частин ЗАЗ за новими, зниженими, цінами! Чекаємо Вас!

* Наведено знижка на крило LANOS заднє праве седан (a96596406) станом на 08.04.2015. Співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації становить 79,53% станом на 08.04.2015г.
** Згідно з реєстром цін від 21.04.2015. SF48Y0-8403012 Панель крила права.

 

 

Більш детальна інформація про моделі ЗАЗ  на сайті www.zaz.ua, а також за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні).

 

Відвідайте сторінки ЗАЗ у соціальних мережах:

www.facebook.com/autozaz.ua 

www.vk.com/autozaz_ua 

  www.youtube.com/user/avtozazua


ДОВІДКА
Офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні Філія «АвтоЗАЗ-сервіс». З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена ​​автомобілямиЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ LanosPick-up.

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» – це розвинена мережа дилерських центрів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування, і закінчуючи офіційним гарантійним і післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ у будь-якій точці України.

УкрАВТО у Вашому місті